Korcaaaaaaaa!

korca

Primus registratum
Korcaaaaaaaa!

TE GJITHE KORCAREVE NE GJITH BOTENNNNNNNNN wassupppppppppppppp!
ku jeni the gjith korcaret ne gjith boten i want 2 say 2 u ne vecanti te gjithve nga "RAQI QIRINXHI "DHE MATURES 2002
 

enton

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

E patriote si te kam jo si bertet KORCAAAAAAAAAA.
Me behet qejfi qe shikoj bashkeqytetrae te mij , dhe deshiroj tu degjoj zerin e mire. Pershendetje nga Enton., megjithese sjam matura 2002 njoh disa nga kjo mature.
 

andi

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

pershendetje !

edhe une kalove 2 vjet e gjysem te mbrekullueshem ne Raqi Qirinxhi para se te vija ne USA.
 

ReA

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

o korçare o hiç fare /pf/images/graemlins/wink.gif Siiiiiiiiiiiiiii :rockband:
 

ElenaTrojes

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

Pershendetje korcare, si ju kam? Si po ja kaloni?
Ej, po ne te Themistokliut pranohemi apo jo ? /pf/images/graemlins/smile.gif
 

nocturne

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

sa te jemi gjalle ne te Themistokliut, ju te Raqit ne kategorine e dyte keni per te ngelur, po ajde mo se po beja shaka, Korcare jemi, edhe nga nje konjak "ekstra" bashke do ta pime, (si qemoti).
 

latifi

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

Po pse ooo kulacke jemi ne oo qe te pime konjak ekstra,ne nuk i ndahemi votkes,dhe po ta mbajti qasu njehere ketej dhe te shohim se cfare fisi je ...
 

nocturne

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

ku ma ke vodken ti more latif, te ta tregoj njere fisin, po po ta mbajti edhe me fernete, po te duash edhe kacurels, vetem 30% e siper alkool te jete. Se jemi pe Korce neve de...
 

Iness

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

Fillimisht postuar nga sailor:
[qb] Ikni mo stomakvrima. Ne Mborje-Drenove kini pire o? C´i kini keto konjakra e fernetra me alkol pe Shuleje mo? Korcari esnaf pi raki safi. O rrush, o man. Te tjerave idhini nje luge hi te ndizni stofen ne mengjes. Ja nga nje kupke raki pe manit te xha Llazit tani. Do njeri o?

/pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Hihihi raki mani ... /pf/images/graemlins/smile.gif Qe 3 vjec jam bere tape nga kazani i gjyshit tim ne Drenove.. /pf/images/graemlins/tongue.gif
"Nje dite vajta nga drenova, nje dite vajta..."
 

butterfly

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

Eh Korca Ime!!!

Me kujtohen tani, ndjese pacin:
Theo Zoi /pf/images/graemlins/wink.gif
Lord Extra
Vaya Con Dios (gjirka) /pf/images/graemlins/laugh.gif
Maria (pandi)
Pall Mall (shpetka) :smash:
Van Essen (raqi cobani)
ai pa emer (arjani) /pf/images/graemlins/tongue.gif
Hard Rock Cafe (pub) (porecet) :thumbsup:

Nuk e kuptoj pse qe mania qe te perdorim emrat e pronareve ne vend te emrave te klubeve, apo kot, mqs korca qe e vogel edhe e njihnim njeri tjetrin.
Eh sa me shijonte frapeja aty...

Nga diskot kam pas fixim Nirvanen, pastaj ajo u mbyll se u be Levis Strauss aty edhe filloi te me pelqente Buzuku (Dishot), Jorega? eh c'ka...=bodrume. Me koti pastaj ka qene Stari, edhe disko Parku.

Kinemaja pastaj si shpirt, apo si kam marre edhe emrin, po ce do u dogj.. /pf/images/graemlins/frown.gif
Teatri A.Z, Cajupi, shkoja shume rralle...
Parku Rinia, eh sa cafkitnim aty...
Bashta Themistokli = pushimi i madh (se une jam per te demokracise qe thoni juve)
Morava, hehehehhehe tani ka edhe kryqin, nje gje me shume. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Iness

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

Sailor, he mo dhe ti u uruar se nuk u prish dynjaja per nje "vajta a shkova" /pf/images/graemlins/smile.gif
Ma ke bere qejfin! :thumbsup:
 

andi

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

Fillimisht postuar nga Majestic:
[qb] Eh Korca Ime!!!

...

Vaya Con Dios (gjirka) /pf/images/graemlins/laugh.gif

...

Bashta Themistokli

...

Morava,

...

/pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Mua vetem keto te sipermet me kujtohen qe para 8 vjeteve kur ika nga shqiperia.

Nga klubi i gjirkes kaloja shumicen e paraditeve. Qe nga dita kur u hap. Shoku im me i ngushte punonte si banakier deri nga koha e luftes. Pijet e mia te preferuara fernet dhe campari. Kur bente vape pinim kapacka Ivi (a egzistojne tani ?)

Shtepine e kam pasur 2 qoshka me lart se bashta e themistokliut

Kurse Moraven s'besoj se ka korcar qe nuk i eshte ngjitur.
 

latifi

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

Mo po lerini keto gjera se na besdisni filluat ju melankoniket,kujdesni se mos na filloni ndonje serenate tani.Nuk kujdeseni per prapanicen nuk e shikoni qe ben ftohte e vetmja gje qe duhet eshte nje ponc rakie e bere vete dhe nje skute e ngrohte e ngrohte natyrisht me meze...
 

butterfly

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

Fillimisht postuar nga andi:
[qb]
Fillimisht postuar nga Majestic:

/pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Mua vetem keto te sipermet me kujtohen qe para 8 vjeteve kur ika nga shqiperia.

Nga klubi i gjirkes kaloja shumicen e paraditeve. Qe nga dita kur u hap. Shoku im me i ngushte punonte si banakier deri nga koha e luftes. Pijet e mia te preferuara fernet dhe campari. Kur bente vape pinim kapacka Ivi (a egzistojne tani ?)

Shtepine e kam pasur 2 qoshka me lart se bashta e themistokliut

Kurse Moraven s'besoj se ka korcar qe nuk i eshte ngjitur. [/QB]
Hehehe, kush je ti, kush je? /pf/images/graemlins/laugh.gif Se edhe une dy qoshka mbi bashten themistokli e kam pasur shtepine ose me sakte "mbi polenken" /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif Nga te dhenat (edhe nga ai shoku yt banakier ke gjirka) me rezulton se aktualish nodhesh ne Baltimore, right? Mos je gje ai ose ajo qe mendoj une?
Check pm.
:thumbsup:
 

Juir

Forumium maestatis
Re: Korcaaaaaaaa!

Fillimisht postuar nga Kati:
[qb] Pershendetje korcare, si ju kam? Si po ja kaloni?
Ej, po ne te Themistokliut pranohemi apo jo ? /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Ca mature Th.Germenji je ti Kati?Une jam 1999-2000.Pershendetje te gjitheve.
 

Guest
Re: Korcaaaaaaaa!

KOOOOOOOOOOORCA!!!
...dhe te gjithe korcaret flene!!!
 

Guest
Re: Korcaaaaaaaa!

:sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep:
 

T[]

Forumium praecox
Re: Korcaaaaaaaa!

sailor ec merr lal se nji jave kam qe jamn kthy nga korca dhe kam nje raki mani,balle kazani boboshtice eshte /pf/images/graemlins/laugh.gif merr gotat dhe ec /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top