Klejdi, Anbeta e Ilir.

Diavolessa

Valoris scriptorum
Klejdi, Anbeta e Ilir.

Tre shqiptaret me famos te medialsetit /pf/images/graemlins/smile.gif

 

Goca

Primus registratum
Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

Eheeeeeeeeeee........ po vdes me e bo nji piruete me ate une...... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Blendi

Primus registratum
Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

Ambeta Toromani behet fjale? Me siguri. E kam pas si motren time kur ishim kalamaj te 21 Dhjetori. Ambeta shkelqeu qe ne gjimnaz (Baleti). Mbi te gjitha eshte nje njeri shume i mire se brendshmi.
 

durrsaku

Forumium maestatis
Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

Right Blendo ajo eshte lal.Goxha suxes ktu ne Italy,sa here qe shof emisionin e gjej gjithmone o ne vendin e dyte o ne te tretin si me preferuara e publikut.Mase jane me shume shqiptare ata qe e votojne po c'rendesi ka ajo e meriton(Pa harruar dhe Klejdin qe eshte balerin i pare ne Canale 5 dhe Lir Shaqirin gjithashtu /pf/images/graemlins/smile.gif )
 

TEA

Forumium maestatis
Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

Iliri do martohet se shpejti /pf/images/graemlins/smile.gif e me behet qefi per te .
Sa per Ambeten .... nuk di ç'te them mund te jete e zonja ne balet por nuk di ti qeshi njeher surrati ne TV .
 

Goca

Primus registratum
Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

Ambeta eshte balerina me e mire e emisionit, une e votoj ndonjehere ne internet, m.gj.s votat e internetit nuk llogariten tek klasifikimi i se shtunes.

Bravo... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

durrsaku

Forumium maestatis
Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

Fillimisht postuar nga TEA:
[qb]Iliri do martohet se shpejti /pf/images/graemlins/smile.gif e me behet qefi per te .
Sa per Ambeten .... nuk di ç'te them mund te jete e zonja ne balet por nuk di ti qeshi njeher surrati ne TV .[/qb]
Vallaj ke icik te drejte gaxhija teme.Ene mu shume e ftofet me duket ne ekran ajo.Ene italishten zene se e qa mo,s'duket hic qe o shqiptare /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Goca

Primus registratum
Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

Fillimisht postuar nga Blendi:
[qb]Ne ca siti behet ndonje llaf per kete shoqen time?[/qb]
www.mariadefilippi.it

Shko tek seksioni"Sarannofamosi". Aty mund ta votosh, te shohesh fotot dhe t'i nisesh nje e-mail, qe arrin tek redaksia e emisionit, por ne shumicen e rasteve nuk pergjigjet kush.Une e provova, dhe m'u kthye pergjigja qe eshte plot kutia e saj......
 

TEA

Forumium maestatis
Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

Vallaj ke icik te drejte gaxhija teme.Ene mu shume e ftofet me duket ne ekran ajo.Ene italishten zene se e qa mo,s'duket hic qe o shqiptare

sa per info gaxhija ka gjithnje te drejt /pf/images/graemlins/laugh.gif
lene talishten mo come si dice , come si dice se e rendesishme o me i lijt komet mire /pf/images/graemlins/smile.gif

me pelqen sidomos kur kercen ne kopie me Danilon ( si mi ka syt mo amon )
 

durrsaku

Forumium maestatis
Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

Pregolo pregolo.Po arrite me i nis noi e-mail boji t'fala ka une ene thuji qe s'ka lone sit pa te votu /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

TEA

Forumium maestatis
Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

Ambeta per te paren here ne kaq muaj arriti te jap nje busqeshie /pf/images/graemlins/smile.gif
Dhe sote kalo nje proe shume te veshtir . Bravo i qofte eshte nr:1 ne balet
 

mostro

Putraku
Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

Tea kush eshte ambeta se se kam pare ndonjehere!?

Ketyre qe njoh ktu,une dhe kusheriri u kemi thene qe ne jemi kushurinjte e klejdit,por nuk para flasim me te se eshte bere mendje madh.Dhe qe kemi bere nje fotografi me te para 4 vjetesh ne plazh,dhe kemi dal me pantallona te shkurtera.
Tani na u kane qepur te gjithe per te pare ate foton tone me klejdin.... /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

usta_Qima

Primus registratum
Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

Fillimisht postuar nga Blendi:
[qb]Ambeta Toromani behet fjale? Me siguri. E kam pas si motren time kur ishim kalamaj te 21 Dhjetori. Ambeta shkelqeu qe ne gjimnaz (Baleti). Mbi te gjitha eshte nje njeri shume i mire se brendshmi.[/qb]
Pse se jashmi si esht ???
 

aurora

Primus registratum
Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

si Kledi,Ilir dhe Ambeta jane te mire.
neser del kalendari i Kledit
 

MorningStar

Primus registratum
Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

ANBETA me n jo me m. si balerine eshte e padiskutueshme. perfekte. Eshte shume me e zonja dhe se profesoresha postiere.

komplimenta...

Sa per italishten varja. Nuk eshte e thene qe te gjithe te dine te flasin shume mire. me kohen do te mesoje. Dhe kledi ben shpesh gabime dhe pse ka vite qe jeton ne itali, po arrin te shprehi mendimet e tij gjithnje qarte.

Mezi po pres ti shikoj te dy duke kercyer balet klasik. sec kam pershtypjen qe do te jene kopja e ardhme e balerineve te mediasetit.
 
Top