Kjo kenge me kujton.....

Trea

Valoris scriptorum
Ka shume kenge qe me kujtojne shume njerez , shume momente te caktuara...te bukura dhe te hidhura. Sa bukur kur çdo ndjesi e se kaluares rilinde akoma permes disa notave muzikore! Kjo kenga me kujton veten time , gjithçka qe kam bere ne jeten time...dhe e bera ne menyren time!!! Nuk e di se çfare eshte e drejte apo e gabuar ne kete jete , por ama di qe gjithmone do te gjesh nje rruge per te jetuar , ate rruge qe ti mendon se eshte e duhura. Dhe une mendoj se ka nje rruge qe duhet te ndjekesh rrugen e zemres! Te jetosh ashtu siç deshiron pa u penduar , apo kthyer koken mbrapa! ....:)
 
Top