Kjo kenge me kujton.....

Megg

Carpe Diem
Sdua qe ne kete teme te kete video te pafundme me kenge qe ju po i degjoni dhe deshironi ti publikoni,,per kete ka tema te tjera,,,ka kenge te caktuara te pakten per mua qe me kujtojne
nje ngjarje,person apo moment te jetes sime...dhe mendova ti postojme ketu ....
Poshte kenges postojeni c'ju kujton ajo kenge...:)
psh kjo kenga ktu poshte me pelqen shume per momentin dhe me kujton veren ,kohen kur isha ne plazh me shoqerine time dhe cdo qe benim atje,,,me nje fjale kjo kenge me sjell pozitivitet..:)
Kobi Peretz-Kama Ahava
 

florida

Forumium praecox
te tre ju anetaret me te mira dhe te tria kenge te ndryshme jo aq shume po njera per shoqerine dhe kujtimet e saj dhe keto te dyja dashurise.......bukur bukur
 

Megg

Carpe Diem
:')
kjo kenge me kujton TE TASHMEN :confused:
Me duket sikur i shpreh ato qe si a shprehi dot askujt..
O sa ndjenje e papershkrueshme ! :)
 
Top