Kafsha juaj e preferuar......

Ema

Goddes
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Nazhi sa na perputhen menimet! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

uf mo....peshore hesapi /pf/images/graemlins/laugh.gif

ose ose na kan tregu prralla te njejta kur kena qene vogelusha /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

abs

nuk e di...
Re: Kafsha juaj e preferuar......

mua me pelqen Luani dhe Majmuni

/pf/images/graemlins/smile.gif
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Fillimisht postuar nga abstract:
[qb]mua me pelqen Luani dhe Majmuni

/pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Luanin mbaje se s'em duhet gja /pf/images/graemlins/wink.gif
Munin e du vete ....Giu' le zampe /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

helibak mucogllava

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

mua kafsha qe me eplqen me shum jan femrat
:smash: dru duan ato dhe un si kampion ja plotesoj kushtet :tipsy:
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......Arsyeja pse i dua mu keto kafshe eshte e thjeshte,sepse vertete i adhuroj dhe i dua.. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Kafsha juaj e preferuar......
this down here is my cutie ... her name is 'Princess'


i miss my chihuahua /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Essenza

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Fillimisht postuar nga Ema:
[qb] Ujku

Eshte kafshe besnike,e bukur,nuk lufton kurre kunder atij qe eshte me i vogel se vetja...
edhe nje arsye tjeter qe s'po e them fare /pf/images/graemlins/smile.gif ! [/qb]
hihihi ema pse me ca ushqehet ujku me balena :tipsy:
 

Essenza

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Cdo lloj kelyshi .. ne vecanti luanushet dhe tigrushet. Ah se desh harrova bigellin.. ngordh per te.
 

Dua

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Macet!

Always and forever! /pf/images/graemlins/smile.gif

....nga Dua
 

Eni_883

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Kuajt i kam pasur gjithmone dobesi jane kafshe shume fisnike (nese mund te pershkruen kafshet ashtu). Kafshe qe dua te kem jane qent Doberman ose Alaskan Huskis.
 

KATALLANI

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

kush eshte kafsha ime me e preferuar???? ajo eshte Dhia....se me kujton mama dhine kur e qine ne trebeshine.
 
Top