Kafsha juaj e preferuar......

Petroninsja

Primus registratum
Kafsha juaj e preferuar......

Pershendetje popull i Albforumit,

Thjeshte per kuriozitet desha me dit, cilen keni kafshen me te preferuar dhe arsyen perse e pelqeni ate kafshe, mund te jete dhe shpend /pf/images/graemlins/smile.gif

Une psh, pelqej lepurushat jane shume te bukur dhe gezofi i tyre me ngjall nje ndjenje ngrohtesie /pf/images/graemlins/laugh.gif

Dashuria, kenaqesia e te qenit 2, frika se mos behesh 3, tmerri se mos ngelesh 1....
 

LlamBo

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Kafsha ime me e preferuar eshte qeni.Nuk e di mbase nga besnikeria e tij.
 

AnaBlue

Forumium maestatis
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Qeni eshte dhe per mua.

Muahhhhh per qenin tim te mrekullushem /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Macja ime qe po ledhatoj tani . E kam si shpirt.

Ps: Kam hap nje teme pak a shume te tille sot /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Papera mos ta morra me krahmarrje valle ?
Apo koicidence e rastit /pf/images/graemlins/smile.gif
Mos u merzit mi lal tanet jemi /pf/images/graemlins/smile.gif

Dashuria, kenaqesia e te qenit 2, frika se mos behesh 3, tmerri se mos ngelesh 1....
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

N.Y-Guy paske shihje te holle ti,
shume personazh interesant qenke /pf/images/graemlins/smile.gif
Pergezime ma terhoqe vemendjen :thumbsup:

Hey kafshe prej verteti tani leri njerezit e shkrete ne hallet e tyre /pf/images/graemlins/wink.gif

Dashuria, kenaqesia e te qenit 2, frika se mos behesh 3, tmerri se mos ngelesh 1....
 

Ema

Goddes
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Ujku

Eshte kafshe besnike,e bukur,nuk lufton kurre kunder atij qe eshte me i vogel se vetja...
edhe nje arsye tjeter qe s'po e them fare /pf/images/graemlins/smile.gif !
 

Guest
Re: Kafsha juaj e preferuar......

gjarpri /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

LOK BABLOKU

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Femra
megjithse jane aq te kqija dhe me karakter te dobet prap i du. maroj per to ( per ato qe jane te pashme ) te shemtutat dhe bullicat jane per ne reservat
 

Guest
Re: Kafsha juaj e preferuar......

po vet a je cik i mire te pakten /pf/images/graemlins/laugh.gif :smash:
 

mi corazon

Forumium praecox
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Edhe ne kopshtin zoologjik kam frike te shkoj.............pa le ti mbaj me afer.
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Fillimisht postuar nga Ema:
[qb]Ujku

Eshte kafshe besnike,e bukur,nuk lufton kurre kunder atij qe eshte me i vogel se vetja...
edhe nje arsye tjeter qe s'po e them fare /pf/images/graemlins/smile.gif ![/qb]
e shef ti qe edhe une ujkun e kom fiksim...eshte kafsha qe me pelqe me shume e qe kom me frike nga te gjitha...
 

LEA

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

macjaaaaaaa. ngordh, kam qef ta kem efare, ta ledhatoj. krijese perkedhelse.

luani. nuk kam qef ta kem afer. por ehste i bukur dreqi. te ngjall rrepsekt kur e sheh dhe ka pamje shume fisnike.

ps. proto kujdes me ato kafshet qe pemend se kam gjerper-fobi une. bääääh
 

LEA

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Fillimisht postuar nga Mistrec_Tirone:
[qb]un e di qe Lea22 ka qef majmunat kurse proto ka qef gorrillen[/qb]
:smash: :smash: :smash:

po te kisha nje qen, do ja vija emrin endi. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bengu

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Jane merzitur shqiptaret nga lopet dhe delet... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

LEA

Primus registratum
Re: Kafsha juaj e preferuar......

Fillimisht postuar nga nardi71:
[qb]Vajzat ne rolin e tyre kafsheror :tipsy: [/qb]
mbylle se ti nxorra kthetrat. /pf/images/graemlins/laugh.gif

jashte teme! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top