JUVENTUS

Airbourne

Papirus rex
Juvja ka nje trainier (mendim personal) qe flete idiotesira per Higuain dhe perse!!!
Sepse PIPITA eshte KILLER,por luan jashte zones apo 16-dhjeces.Ndersa trainieri i Atalantes eshte mjeshter qe ekipin e mesoi se si luhet futboll.Dhe jo rastesisht jane ngritur.Pra ngelet qe ti mundim....po patem tajare.
FORZA JUVE.
Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Airbourne e njef JUVEN me RRENJE dhe jo i thane.Pikerisht ky trainer DISFATIST nuk eshte ne gjendje ta NGREJE EKIPIN me POTENCIALIN qe KA.Ngushellohem me....


Shyqyr....do nga vllora ju eshte mbushur gropa ne mes...se mbrapa dihet!
Aleeeeeeeeeeeeeeeeee.
 

Airbourne

Papirus rex
Nuk e pashe neshjen dhe nuk kam hulumtuar sa gola rrjesht kemi ngrene.
Pra...n.q-se na napin golla,qdo utakmica do hupim,dhe kur jemi ne Avantazh apo ne udheheqje VUAJME,kur jemi ne Disavantazh ...fitojme?????
Por me PELQEN ....OBIEKTIVITETI i TIFOZA te JUVES.
GRANDE...
FANTASTICO.
Noten e majre.
 

Airbourne

Papirus rex
Vellezer dhe SORELLE JuventinASE.
Ja leme fushes se mejdanit......deri atehere, beni amore pa infinito ose sa tju bi t`fiket.
FORZA JUVE.
 

Airbourne

Papirus rex
Nuk e pashe neshjen dhe nuk kam hulumtuar sa gola rrjesht kemi ngrene.
Pra...n.q-se na napin golla,qdo utakmica do hupim,dhe kur jemi ne Avantazh apo ne udheheqje VUAJME,kur jemi ne Disavantazh ...fitojme?????
Por me PELQEN ....OBIEKTIVITETI i TIFOZA te JUVES.
GRANDE...
FANTASTICO.
Noten e majre.
Ky eshte Juventin,por nga futbolli Ska HABER.
Milan ishte shume me larte se NE.
Dhe PIKERISHT fituam sepse nuk na napen golla.
 

Airbourne

Papirus rex
Jemi m`rregull por neshja ska maru.
PS: do Femaruce merren vetem me horoscope,sepse bossin e kan KATNAR.
FORZA JUVE.
 

Airbourne

Papirus rex
Pashe pjesen e dyte deri ne minuten e 75-se,dhe ishim IBRET.
M.gj-te FITUESI nuk llogjikohet.....
ALE JUVE.....apropo: Nuovo primato firmato dalla Juventus: con la rete realizzata al Napoli da Gonzalo Higuain i bianconeri toccano quota 44 partite consecutive a segno in Serie A, è record nel campionato italiano.
Jo per noi GJO.
 

Airbourne

Papirus rex
Si tha more....si tha!!!!!
Boh,boh.....BUM tek 120 SEKONDA.
Mua(GRANDE HIGUAIN) me pelqen te flas ne fushe(qe kuptohet VEPROJ)....LLAPAQENERIRAT ja u lej te tjereve.
Estoy muy triste. Todos vimos ganar a la sociedad del patrón romano 4-1 a Juventus. Que partido raro me parece a mí o gano Juve 1-0? Otra vez sera. Continúen silbando y gritando bien fuerte Mierda. Felicitaciones HIGUAIN por otra alegria y los huevos bien grandes que tenes.
Vamos carajo. Pasó a pasó.
buena victoria Juve.


I VLLAI KY.

PS: te ishte noi KLLUF ka trojet, do i gjute me pushke.

VAMOS.
ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 

Airbourne

Papirus rex
Juve-Inter LIVE, formazioni ufficiali: fuori Dybala e Alex Sandro.
PS:
Lojtaret MANCINE me te forte ne BOTE,ky palla jone i le ne stol.
Nejse....FORZA JUVE.
ALEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 

Airbourne

Papirus rex
rubentine,hajduter,mashtrues e te tjera.
FUCK you(me te vogel)
I LOV MY...


Shtttttttttttttt.DEKADE.

FORZA ZEBRA.
 

Airbourne

Papirus rex
ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
HAJDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
GRANDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
AWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 
Top