Ju lutem shkruani ketu cdo lloj problemi qe keni me forumin

n00b

Forumium maestatis
Pa diskutuar me tej, si pergjigja e @n00b qe eshte pjese e komuniteti, si pergjigja e @Universal qe eshte staf i forumit jane te vlefshme. Mendoj se nuk ka pse te zgjatemi. Temat e vjetra po te fshiheshin do linin nje boshllek dhe do shkepusnin rrjedhen e diskutimit ne disa vende.

Cila pergjigjie e imja @Al-Punk ? Nuk shikoj te kem postuar ne kete teme ndonjehere. :)
 

Aki

Paint It Black
Po ta them perseri une,detyra e stafit ngelet e stafit si anasjelltas per cdo anetar qe hyn ketu.
Kshu fjalimet e muhabetet e teperta mbaj nga forumi qe keni. :)


Hmmm po nese nje anetar shpreh ketu ankese qe ka qene i ofenduar pa shkas nga nje pjesetar i stafit a nuk quhet se percjell nje problem forumi? Po pastaj nese keto komente fshihen qe dmth se nje anetar i stafit manipulon me detyren e tij dhe po percjell nje mesazh qe anetaret eshte e kote te bejne ankesa se nuk u merret parasysh, a nuk eshte kjo problem forumi? Apo jam gabim? :)
 

katsune

cherry blossom
pershendetje. sot hyra per here te pare nga celulari ne forum, por pata problem me chatin e forumit. dikush me shkruajti, por nuk arrija dot te lexoja cfare, e as emrin e personit tamam. ne fakt pjesa e chatit mezi duket nga celulari. ndersa me pc nuk e kam hasur kete problem deri tani.

i kerkoj ndjese personit qe me shkruajti, por nuk eshte faji im qe nuk ka marre pergjigje :)
 

Aki

Paint It Black
Ose instalo cometchat si program, ose lart te settings e dritares ku esht faqja e ben 'request desktop mode' e pastaj me screen rotation nga telefoni te duken

(E gjen dhe me larte shpjegimin, mbase e kane shpjeguar me mire, te gjithe kemi patur problemin e njejte) :)
 

katsune

cherry blossom
e bera "request desktop mode" dhe screen rotation por nuk dukej. dukej deri te ajo shigjeta bojqielli dhe vetem C-ja e fjales "chat now". ndersa per programe, nuk kam ndermend te instaloj, ngaqe me duket e tepert derisa ky eshte nje forum dhe jo chat :) por meqenese ekziston opsioni, te pakten per miresjellje t'u pergjigjemi atyre qe na shkruajne.
flm per ndihmen Aki :)
 
  • Like
Reactions: Aki

Dreamer

Under the Dome
pershendetje. sot hyra per here te pare nga celulari ne forum, por pata problem me chatin e forumit. dikush me shkruajti, por nuk arrija dot te lexoja cfare, e as emrin e personit tamam. ne fakt pjesa e chatit mezi duket nga celulari. ndersa me pc nuk e kam hasur kete problem deri tani.

i kerkoj ndjese personit qe me shkruajti, por nuk eshte faji im qe nuk ka marre pergjigje :)

Pershendetje @broken_smile
Ke nje udhezues te detajuar ne kte link
http://forumi.shqiperia.com/threads/chati-i-forumit-në-celular-smartphone.32052/
Per cdo info e problem mund te postoni ne kte teme ose mund te me kontaktoni ne pv.
Rrespekte
 

katsune

cherry blossom
flm Dreamer, e lexova, por me sa duket e vetmja menyre qenka instalimi i ketij programi, sepse mua nuk me del dritarja e chatit edhe me screen rotation horizontalisht. nejse :)
 

MysteriousMan

Valoris scriptorum
flm Dreamer, e lexova, por me sa duket e vetmja menyre qenka instalimi i ketij programi, sepse mua nuk me del dritarja e chatit edhe me screen rotation horizontalisht. nejse :)
ka menyre ta caktivizosh fare duke zgjedhur Gray style ne fund fare ku eshte gjuha e forumit.
 

katsune

cherry blossom
ka menyre ta caktivizosh fare duke zgjedhur Gray style ne fund fare ku eshte gjuha e forumit.

e provova flm, edhe kjo eshte nje zgjidhje. u c'aktivizua automatikisht edhe ne pc. megjithese ngjyra gri ne pc eshte shume e zbehte. nejse, asgje s'eshte perfekte :)
 
Top