Ju lutem shkruani ketu cdo lloj problemi qe keni me forumin

Al-Punk

Still here
Per probleme te ndryshme pas transferimit te forumit apo cdo lloj problemi qe hasni, ju lutem shkruani ne kete teme.
 

ValmirM

Webmaster
Mire, njeher per njeher nuk kam ndonje problem te madh me forumin e ri, sepse cdo gje duket se eshte ne nivel dhe per kete ju pergezoj. Vetem se kur provoj te ndryshoj avatarin me del ky mesazhi : Your avatar's file size is too large. Please upload an avatar no bigger than 0 bytes.
Madhesia e fotos se lejuar ishte 200x200 pixel megjithese une ngarkova nje avatar me 75x75!
Gjithesi nuk me duhet shume vetem paraqita ketu...
Mirmbetsh!:)
 

admin

Administrator
Nese te thote 0 byte, me shume mundesi eshte nje skedar qe nuk njihet. Cfare formati e ke avatarin? jpg, png?
 

DriniS

Ecejak
Ben vaki te kete qene dhe ndonje GIF me KB mbi limitin? Megjithese mesazhi "no bigger than 0 bytes" me duket se thote qe nuk ka limit per madhesine ne KB e avatarit. Duhet pare edhe kjo.
 
A

arber arber

Guest
Ore . si te logohem me llagarine qe kam tek shqiperia.com.
Apo duhet te hap nje te re per forumin???
 

admin

Administrator
Ore . si te logohem me llagarine qe kam tek shqiperia.com.
Apo duhet te hap nje te re per forumin???
Perdor thjesht llogarine qe ke tek shqiperia.com, duhet te funksionoje.

Avatari duhet te jete rregulluar, ishte nje problem me te drejtat ne perdorim.
 

ValmirM

Webmaster
Propozoj dhe them qe do ishte me mire te perkthehej ai paneli lart ku jane :
Mark All Forums Read Search Forums Watched Thread What's New :)
s
Te perktheheshin ne shqip pasi qe jane ne krye dhe shihen me lehte..


 
O

OaSiS

Guest
sii behet me cu msg privat tek nje antar.. spo i jap dum mir keni ber qe e keni ndruar....
 
O

OaSiS

Guest
sinqerisht sme duket edhe aq Ok ... Shikoni per nje Design me te kencem flm per mirkuptim
 

egzonche

Primus registratum
Pershendetje,
doja te raportoja se e-mailet nga ky forum gmail i kishte cilesuar si Spam!
Fotoja:
 

GENIU$

Valoris scriptorum
Per probleme te ndryshme pas transferimit te forumit apo cdo lloj problemi qe hasni, ju lutem shkruani ne kete teme.
me falni,dua te nderroj foton tek profili por nuk e kam fare opsionin avatar,ndersa kur klikoja te avatar(sepse keto dy ditet e fundit nuk eshte me ky opsion) dilte nje tabele qe thoshte se nuk kam leje te shoh faqen apo te bej ate veprim e njeja tabele me del edhe kur klikoj mbi foto te profilit.faleminderit!
 

Holland2010

Forumium maestatis
me falni,dua te nderroj foton tek profili por nuk e kam fare opsionin avatar,ndersa kur klikoja te avatar(sepse keto dy ditet e fundit nuk eshte me ky opsion) dilte nje tabele qe thoshte se nuk kam leje te shoh faqen apo te bej ate veprim e njeja tabele me del edhe kur klikoj mbi foto te profilit.faleminderit!
Romi kliko siper djathtas tek tabi i pare ke nje link qe lexon "Te dhena personale" dhe aty mund te ndryshosh edhe avatarin.
 

Megg

Carpe Diem
sii behet me cu msg privat tek nje antar.. spo i jap dum mir keni ber qe e keni ndruar....

Shko tek profili juaj,,start a conversation,,,dhe aty ku shkruhet participons shkruaj emrin tend qe ke tek forumi dhe emrin e personit qe deshiron ti dergosh nje mesazh privat!!!+ ke dhe chat,,,qe ke privatesi...
 

Kondrapedali

Kondrapedali
O Mando, un du që të afishohet Kondrapedali e jo Zhakin. Si t'ja boj me e ndrru kët pun?

P.S. Rrofsh që ma ke ul i vit po datlindjen e kom 14/12/1975 :D.

P.S.P.S. Amon na gjej nji ikon me t'puthme se u thava ...:p
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Top