Intervista!

joetisti_

Locus omnem
1)Ne diskotek nuk shkoj shum shpesh,por kur te shkoj shkoj ose me babin sepse jam shum e shoqeruar me babin ose shkoj me vellaun.
2)Me pelqen vizatimi pasi ne te ardhmen do studioj per Artitekte.
3)Jo nuk kam zili askend,dhe nuk dua te kem.
4)Hahaha jo me askend,
5)Jooo kurr nuk do te bej,edhe po te me ofronte dhe parat e botes.
6)Jo nuk kam deshir ta zhduk askend,te gjith kan nje jet dhe le te jetojn.
7)Te behem nje Artitekte e njohur.
8)Jo shum.
9)Jam kunder.
10)Per skuadren e re qe jam tifoze e saj Partizani.
11)Mendoj se jo,nuk ka alien.
12)Miqet se po ti kesh miqet i ke te gjitha keto.
13)Tani per momentin kam nje celular C1-01 sepse Nokia e71 e mu ka thyer.
14)Veten time pas 20 viteve e mendoj si nje vajz Artitekte e lumtur me nje familje te re.
Te faleminderit per intervisten ishte shum e bukur.
Faleminderit edhe ty per pergjigjet mirdita. Ishin shume te bukura. Aha pse vizatimi ka lidhje me arkitekturen?? Mua me ka pelqyer piktura kur isha i vogel por s'u bera dot :(
 

joetisti_

Locus omnem
Doja te ndiqja rrethin e piktures sepse aty ishte nje vajze qe me pelqente por u zura me njerin per kete vajzen edhe na perjashtuan te dyve... :(
 

Sonia007

Papirus rex
Interviste e re per: Sonia/Mirdita/Iliro/Megg

1) shkon ne diskoteke?
2) te pelqen te vizatosh?
3) ke zili dike?
4) je zene ndonjehere me grushte?
5) do te pozoje nudo per ndonje reviste?
6) po te mund te zhdukje dike me nje kercitje gishtash ke do zhdukje?
7) endrra jote me e madhe?
8) te pelqejne kafshet?
9) gjueti, je pro apo kunder?
10) per cilen skuader ben tifo?
11) ekzistojne alienet?
12) nga 1 deri 10 sa vlejne per ty:
-leket
-miqte
-te qenit ne mode?
13) cfare celulari ke?
14) si e imagjinon veten pas 20 vjetesh?
1-Po por jo shpesh sepse kam shkolle!Shkoj vetem kur kam eskursion me klasen(dhe me zyshat :p)
2-Jo shume sepse skam dore
3-Zili jo skam pse te kem
4-Jo m plq t'i zgjidh gjerat ne menyre diplomatike(dhe deri me tani sme ka zhgenjyer)
5-Jo apsolutisht JO!
6-Jo do te ishte shume e thjesht dhe pa dhimbje ne ate menyre
7-Te behem presidente!
8-Po ka 2 qen:Xheku dhe Koki *-*
9-Po dhe bej gjueti si sport
10-Per Tiranen dhe Inter!!!!!
11-Po sigursht ne gjith kete univers eshte e pamundur qe vetem ne te jetojem
12-leket:9 miqte:6 moda:9
13-LG KP 500 me touch ;)
14-E realizuar me profesion te kem realizuar ambiciet e mia(nje pjes te tyre) dhe uroj me familje dhe me nje cun te bukur(si djale te vogel flas) :)
Flm per intervisten ishte sh e bkr :)
 

joetisti_

Locus omnem
1-Po por jo shpesh sepse kam shkolle!Shkoj vetem kur kam eskursion me klasen(dhe me zyshat :p)
2-Jo shume sepse skam dore
3-Zili jo skam pse te kem
4-Jo m plq t'i zgjidh gjerat ne menyre diplomatike(dhe deri me tani sme ka zhgenjyer)
5-Jo apsolutisht JO!
6-Jo do te ishte shume e thjesht dhe pa dhimbje ne ate menyre
7-Te behem presidente!
8-Po ka 2 qen:Xheku dhe Koki *-*
9-Po dhe bej gjueti si sport
10-Per Tiranen dhe Inter!!!!!
11-Po sigursht ne gjith kete univers eshte e pamundur qe vetem ne te jetojem
12-leket:9 miqte:6 moda:9
13-LG KP 500 me touch ;)
14-E realizuar me profesion te kem realizuar ambiciet e mia(nje pjes te tyre) dhe uroj me familje dhe me nje cun te bukur(si djale te vogel flas) :)
Flm per intervisten ishte sh e bkr :)
Flm per pergjigjet. Interesante... Une kam patur nje qen, Balto, por me ngordhi :( dhe tani s'kam tjeter.
 

Drogba

Forumium maestatis
1-Po por jo shpesh sepse kam shkolle!Shkoj vetem kur kam eskursion me klasen(dhe me zyshat :p)
2-Jo shume sepse skam dore
3-Zili jo skam pse te kem
4-Jo m plq t'i zgjidh gjerat ne menyre diplomatike(dhe deri me tani sme ka zhgenjyer)
5-Jo apsolutisht JO!
6-Jo do te ishte shume e thjesht dhe pa dhimbje ne ate menyre
7-Te behem presidente!
8-Po ka 2 qen:Xheku dhe Koki *-*
9-Po dhe bej gjueti si sport
10-Per Tiranen dhe Inter!!!!!
11-Po sigursht ne gjith kete univers eshte e pamundur qe vetem ne te jetojem
12-leket:9 miqte:6 moda:9
13-LG KP 500 me touch ;)
14-E realizuar me profesion te kem realizuar ambiciet e mia(nje pjes te tyre) dhe uroj me familje dhe me nje cun te bukur(si djale te vogel flas) :)
Flm per intervisten ishte sh e bkr :)
nese behesh presidente a do firmosesh qe une te shkoj ambasador ne Rusi?
 

mirdita

Papirus rex
Faleminderit edhe ty per pergjigjet mirdita. Ishin shume te bukura. Aha pse vizatimi ka lidhje me arkitekturen?? Mua me ka pelqyer piktura kur isha i vogel por s'u bera dot :(
O sa keq po perse nuk vazhdon tani,mbasi ke talent per pikturim.
Sa per Artitekturen nuk ka vizatim ama mendova te shkruaj se ka d.m.th plane te shtepive qe ti duhet ti vizatosh pastaj ti besh me kupton
 

Megg

Carpe Diem
1) shkon ne diskoteke? Ufff :p
2) te pelqen te vizatosh? Te shkarravis pershtatet me mire :p
3) ke zili dike? Veten kur e shoh n'pasqyre
4) je zene ndonjehere me grushte? Jo
5) do te pozoje nudo per ndonje reviste? Pritezott :p
6) po te mund te zhdukje dike me nje kercitje gishtash ke do zhdukje? Nji vajz qe e kam hale ne sy...:)
7) endrra jote me e madhe? Te rrespektohem
8) te pelqejne kafshet? Bllehh Hic :p
9) gjueti, je pro apo kunder? Kunder :(
10) per cilen skuader ben tifo? BrasIIiiiiL
11) ekzistojne alienet? Alienet ne thonjeza edhe egzistojne :p
12) nga 1 deri 10 sa vlejne per ty:
-leket 9
-miqte 10
-te qenit ne mode? 5
13) cfare celulari ke? Skam hic :S
14) si e imagjinon veten pas 20 vjetesh? Ihuuu... Tmadhe :p
 

joetisti_

Locus omnem
O sa keq po perse nuk vazhdon tani,mbasi ke talent per pikturim.
Sa per Artitekturen nuk ka vizatim ama mendova te shkruaj se ka d.m.th plane te shtepive qe ti duhet ti vizatosh pastaj ti besh me kupton
Aha, tani e kuptova. Vizatim teknik po thua? Por une jo se kisha talent sepse nuk e provova dot nese kisha apo jo, por kisha shume deshire per pikturen. Flm per inkurajimin qe me thua te vazhdoj tani. :)
 

joetisti_

Locus omnem
1) shkon ne diskoteke? Ufff :p
2) te pelqen te vizatosh? Te shkarravis pershtatet me mire :p
3) ke zili dike? Veten kur e shoh n'pasqyre
4) je zene ndonjehere me grushte? Jo
5) do te pozoje nudo per ndonje reviste? Pritezott :p
6) po te mund te zhdukje dike me nje kercitje gishtash ke do zhdukje? Nji vajz qe e kam hale ne sy...:)
7) endrra jote me e madhe? Te rrespektohem
8) te pelqejne kafshet? Bllehh Hic :p
9) gjueti, je pro apo kunder? Kunder :(
10) per cilen skuader ben tifo? BrasIIiiiiL
11) ekzistojne alienet? Alienet ne thonjeza edhe egzistojne :p
12) nga 1 deri 10 sa vlejne per ty:
-leket 9
-miqte 10
-te qenit ne mode? 5
13) cfare celulari ke? Skam hic :S
14) si e imagjinon veten pas 20 vjetesh? Ihuuu... Tmadhe :p
ahahahhaha. me pelqyen pergjigjet. Flm per to. :)
 

joetisti_

Locus omnem
1) shkon ne diskoteke? Ufff :p
2) te pelqen te vizatosh? Te shkarravis pershtatet me mire :p
3) ke zili dike? Veten kur e shoh n'pasqyre
4) je zene ndonjehere me grushte? Jo
5) do te pozoje nudo per ndonje reviste? Pritezott :p
6) po te mund te zhdukje dike me nje kercitje gishtash ke do zhdukje? Nji vajz qe e kam hale ne sy...:)
7) endrra jote me e madhe? Te rrespektohem
8) te pelqejne kafshet? Bllehh Hic :p
9) gjueti, je pro apo kunder? Kunder :(
10) per cilen skuader ben tifo? BrasIIiiiiL
11) ekzistojne alienet? Alienet ne thonjeza edhe egzistojne :p
12) nga 1 deri 10 sa vlejne per ty:
-leket 9
-miqte 10
-te qenit ne mode? 5
13) cfare celulari ke? Skam hic :S
14) si e imagjinon veten pas 20 vjetesh? Ihuuu... Tmadhe :p
Ke edhe kete Megg:
http://forumi.shqiperia.com/threads/intervista.25814/
 
Top