Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

Artistja thith droge perpara kameras amatore. Kokaina tani moda e fundit e VIP-ave

Ora 07:30-"Me ben te ndjehem me sexy! Me ben te ndjehem me e guximshme”. Nje xhirim amator disa minutesh jep nje pergjigje te pagabueshme. Kokaina ka tregun dhe perdoruesit e saj shqiptare. Filmimi surprize qe Gazeta Shqiptare ka ne dispozicion, eshte bere ne ambientet e brendshme te nje apartamenti luksoz ne Tirane dhe personazhi kryesor I saj eshte nje yll I ekranit shqiptar. Artistja brilante, idhull I adoleshenteve shqiptare, eshte xhiruar teksa thithte me hunde kokaine te paster. Dhe “sexy dhe e guximshme”, jane fjalet e saj teksa merrte droge. Dhe e bente si nje dicka normale, qe standarti i larte i jeteses se saj ja lejonte.
Filmimi,
 

ados

Primus registratum
Re: rrofsh inis!

a ka dale ndonje video tjeter, thjesht qe ta fillojme diten per se mbare /pf/images/graemlins/tonguee.gif ..
 

FIXHI USA

Primus registratum
Re: rrofsh inis!

ka dal si ska dal /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif shko ke zoneelire.com dhe shiko kavajsin me mushken tu bo sex /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
shife po kujdes te jesh i pangrene se do nxjerresh zorret /pf/images/graemlins/winkwink.gif po shqiptareve ne fakt nuk i bo pershtypje kjo video /pf/images/graemlins/laugh.gif se kjo eshte me pak e rrezikshme qe ti prishi femijet dhe kulturen oxidentale /pf/images/graemlins/lol.gif
 

S6T6N6

Forumium maestatis
kush e perhapi???Videoja e Inisit s’doli nga hetuesit


Aparati celular s’është hapur pas sekuestrimit--------------------------------------------------------------------------------

Gazmend Janku
g.janku@gazetashqiptare.com

TIRANE

Prokurorët kanë zbehur dyshimet që imazhet filmike të artistes së njohur të skenës shqiptare Inis Gjoni, të jenë shpërndarë nga hetuesit apo gjyqtarët e Krimeve të Rënda. Ekspertët që kanë marrë përsipër ekspertimin teknik të celularit ku ishin regjistruar imazhet erotike, kanë dhënë konkluzionet paraprake sipas të cilave, aparati në fjalë nuk rezulton të jetë hapur që nga momenti i sekuestrimit të tij si provë materiale. Në këtë mënyrë duket se janë hedhur poshtë pretendimet se pamjet filmike ishin shpërndarë nëpërmjet celularit të sekuestruar nga hetuesit e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, të cilët e sekuestruan këtë aparat pas arrestimit të Armando Andonit (Arjan Selimi) për llogari të dosjes së trafikut të narkotikëve “Kompas”. Burime pranë organit të akuzës janë shprehur për Gazetën, se hetuesit e çështjes janë në pritje të konkluzioneve përfundimtare të ekspertëve. Sipas tyre, në bazë të të dhënave paraprake të ekspertimit, pamjet filmike mund të jenë shpërndarë përpara se celulari të sekuestrohej në cilësinë e provës materiale nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. Gjithsesi, vendimi i grupit të hetimit pritet të merret pasi të kenë administruar në dosjen penale konkluzionet përfundimtare të ekspertëve.
Verifikimi
Ekspertimi teknik i aparatit celular me të cilin ishin filmuar imazhet e artistes Inis Gjoni, është kryer në bashkëpunim edhe me dy kompanitë e telefonisë celulare në vend. Burime të gazetës janë shprehur se përveç këqyrjes së bërë nga ekspertët e fushës, është kërkuar edhe një konfirmim nga kompanitë celulare, nëse aparati në fjalë është përdorur pas datës së sekuestrimit të tij nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. Kështu pas verifikimit të kryer, të dyja kompanitë, AMC dhe Vodafone kanë konfirmuar se aparati celular nuk ishte hapur me asnjë nga dy kartat që ofrojnë aktualisht shërbimin e telefonisë celulare në vend. Në këto kushte përjashtohet mundësia që imazhet filmike të jenë shpërndarë gjatë periudhës që celulari i Armando Andonit është mbajtur si provë materiale nga Prokuroria dhe më pas, edhe nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Ndërkohë, burime pranë organit të akuzës janë shprehur se ende nuk janë të bindur nëse ekspertët mund të përcaktojnë, nëse imazhet filmike të artistes mund të jenë shpërndarë me “blue tooth” nga ky aparat celular dhe kohën kur mund të ketë ndodhur transferimi i fundit me këtë opsion.
Hetimi
Procedimi penal për të zbardhur autorësinë e shpërndarjes së imazheve filmike të artistes, nisi me iniciativën e vet organit të akuzës, pasi imazhet në fjalë po qarkullonin dendur sa nga një celular te tjetri. Nisja me urgjencë e këtij hetimi erdhi nga fakti se celulari që mbante pamjet filmime, prej kohësh ishte sekuestruar nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, në cilësinë e provës materiale. Hetimit të nisur iu bashkëngjit edhe një kallëzim i bërë nga qelia e paraburgimit të Armando Andonit, (Arjan Selimi), i cili akuzoi prokurorët dhe gjykatësit e Krimeve të Rënda si autorët e shpërndarjes së imazheve filmime, me qëllim denigrimin e figurës së tij dhe partneres që shfaqej në atë filmim.
 

cacol

Forumium maestatis
Re: kush e perhapi???

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Burime pranë organit të akuzës

[/ QUOTE ]


Ca doni me teper ? /pf/images/graemlins/lol.gif
 

MLK

Primus registratum
Re: kush e perhapi???

Ky quhet lajm i orientuar /pf/images/graemlins/laugh.gif
Ne nje kohe qe "ekspertet" e fushes, nuk kane mbaruar akoma ekspertizen e plote, dhe nuk kan bere raportin perfundimtar, ne shtyp kemi tashme nje lajm qe del nga organi i akuzes.
Ne rastin konkret, organi i akuzes, eshte i akuzuari per nxjerrjen e imazheve /pf/images/graemlins/laugh.gif
Me bukura eshte se kompanite celulare ne vend thone se telefoni i kapur, nuk eshte hapur me kartat e tyre, e kjo perdoret si prove, e ne baze te saj "ekpseret" thone se telefoni nuk eshte hapur, por imazhet "mund te jene shperndare perpara se te kapej telefoni"

Po faktin qe telefoni mund te jete hapur me nje karte tjeter SIM te nje prej 450 kompanive celulare qe egzistojne ne bote pse nuk permendet /pf/images/graemlins/laugh.gif
Nuk duhet shume mend per te kuptuar "panshmerine" e eksperteve te zgjedhur nga organi akuzes /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Ndiqet penalisht Inis Gjoni, fallsifikoi....

Inis Gjoni do të ndiqet penalisht për falsifikim dokumentash. Sipas policisë së Tiranës, më datë 30 shtator 2006 Specialistët e Seksionit të Luftës Kundër Pastrimit të Parave dhe Krimit Ekonomiko-Financiar i dërguan materialet Prokurorisë

Për konsumimin e veprës penale të «Fallsifikimit të dokumentave» dhe «Fallsifikimit të akteve të gjëndjes civile» në ngarkim të shtetasve; Inis Anton Gjoni, 30 vjeç, banuese në Tiranë, Tatjana Elham Male, e vitl.1958, banuese në Tiranë, me detyrë punonjëse e Njësisë Bashkiake Nr.7. Materialet në ngarkim të shtetasve të lartë përmendura i kaluan Prokurorisë së Tiranës, sepse Komisariati i Policisë Nr.2 kanë bllokuar praktikën e aplikimit për pasaportë të shtetases Inis Gjoni, pasi në çertifikatën e saj personale kishte ndryshim në muajin e lindjes së saj duke e zvogëluar atë me dy muaj.


Kjo çertifikatë ishte plotësuar nga zyra e Njësisë Bashkiake Nr. 7. Po ashtu dhe në formularin e praktikës së plotësuar nga vetë shtetasja ishte i njëjti ndryshim si më lartë. Pas hetime të kryera rezultoi se ky ndryshim është bërë për t’ë përfituar dy pasaporta.
 
C

ceni

Guest
Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

Sot “gazeta” ne faqen e pare ka nje titull ku nis e spjegon per cmimet dhe tregun e kokaines ne Shqiperi. Aludon se e marrin vipat prej shtrejtesise dhe se paska nje treg vendas te garantuar, ndersa heroina eshte vetem tranzit..

Pastaj fillon Dezinformimi ne mase, kur artikulli tregon se kokaina eshte e preferuar prej te pasurve pasi nuk krijon vartesi fizike dhe nuk shfaq shenja te perdorimit. KAQ PER KOKAINEN NE GAZETA SHQIPTARE? KJO ESHTE KOKAINA?

Dikush pa eksperience e beson pohimin me siper? Ndoshta?
Se une kam shoke te ngushte ketu qe nuk e kane marre veten dhe aq pas kokaines.
Sepse lihet jashte pjesa ku kokaina behet obsesion, ku njeriu arrin te shese edhe plackat e shtepise per te mos zbritur nga “high” i kokaines. Apo kur pushon se ngreni e se fjeturi (po te perdoresh as nuk ha as nuk fle dot)…dhe bie nga pesha e te dalin rrathet e syve si filxhan kafeje turke. Nuk ka varesi fizike por eshte jashtezakonisht adiktive. Eshte e bukur po eshte kurth.

Ca cuna ktu (emigrante shqiptare) kan ngel pa i lek ne xhep kane nja kater vjet qe i prishin gjith leket qe bejne per coce, nja dy here kan ra brenda kur i kan kap me mall, njerin e kapen tu vjedh steke me cigare ne supermarket…dashnoret i kan lene nji nje nga nje…s’dalin me, mblidhen bashke n’e shpi behen high pastaj t’marrin n’telefon n’ora 4 t’mengjesit “me dal i xhiro”.
 
G

genti15

Guest
Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

Artistja thith droge perpara kameras amatore. Kokaina tani moda e fundit e VIP-ave

Ora 07:30-"Me ben te ndjehem me sexy! Me ben te ndjehem me e guximshme&amp;#8221;. Nje xhirim amator disa minutesh jep nje pergjigje te pagabueshme. Kokaina ka tregun dhe perdoruesit e saj shqiptare. Filmimi surprize qe Gazeta Shqiptare ka ne dispozicion, eshte bere ne ambientet e brendshme te nje apartamenti luksoz ne Tirane dhe personazhi kryesor I saj eshte nje yll I ekranit shqiptar. Artistja brilante, idhull I adoleshenteve shqiptare, eshte xhiruar teksa thithte me hunde kokaine te paster. Dhe &amp;#8220;sexy dhe e guximshme&amp;#8221;, jane fjalet e saj teksa merrte droge. Dhe e bente si nje dicka normale, qe standarti i larte i jeteses se saj ja lejonte.
Filmimi,
 
R

rambo hey

Guest
Re: Versioni Origjinal

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
mendon ti se njerzit normal nuk kan lojra seksuale te tilla ???

[/ QUOTE ]

ça s'bo vaki, ka qe e perziejn supen me hajdar, e lyejn buken me gjalp e qumesht gjiri, ose ne vend te kokas pijne shurren e grus. (tek shembujt qellimisht po e thyj tabune) njerez te tille mund te kete po s'ma ha mendja te jene normale.

njeriu normal eshte ai qe punon te pakten 10 ore ne dite, qe seksin nuk e sheh/perdor si arritje personale ose profesionale, por veç si menyre te te dashuruarit, menyre shumimi ose thjesht zbrazje loqesh (instikt).

koha sotme (vendet e qyteteruara) eshte ne dekadence shpirterore. njeriu duke mos pas objektiva me te larte se vetvetja i perkushtohet kesaj duke u munduar ti gjej fundin. nga ky perkushtim pa limite vjen degjenerimi seksual. kujtohet se tek seksi; sterhollimi, angazhimi, pasurimi, perpunimi ose filtrimi i menyrave te tij vjen lumturia ose arrihet tek ajo gjendje paqeje qenesore (kur njeriu ploteson rolin e tij ne jete) per te cilet filozofet flasin.

ne fakt sipas meje kjo arrihet vetem prej punes, prej perpjekjes, prej aksionit. megjithate njerezit per te cilet seksi ne vetvete eshte arritje ose art, nuk jane armiqt e mij.
 

Flamurrrrri

Primus registratum
ore e fshin videon a di gje njeri??? ca esht ber a ka ndonjeri ndonje link qe mund tna e jap se sgjendet me videoja
 

Airbourne

Papirus rex
Kjo gjoni ka pasur shume jebacer,por jeta personale e saj....m.q-se adolishentet skiptare e marrin si shembull.
Ti rroje Paridi
 
Top