Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

FIXHI USA

Primus registratum
Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

e kujt i plasi menderja??? /pf/images/graemlins/tipsy.gif
ne merremi me inisin vetem kur osht puna per sex /pf/images/graemlins/lol.gif
ka sex??/ /pf/images/graemlins/idea.gif jo ?/ /pf/images/graemlins/shrug.gif pse lodhesh kot e shkru atehere /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

osht forcu shume policia qe me ardhjen e Sales n'pushtet /pf/images/graemlins/cooli.gif /pf/images/graemlins/lol.gif

nuk korruptohen pulicat kollaj /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
 

FIXHI USA

Primus registratum
Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

nuk osht se nuk korruptohen ene ti /pf/images/graemlins/smash.gif po nuk para kuptojne mire gjuhen /pf/images/graemlins/tipsy.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

s'ka gjo per kuptim gjuhe aty -kallepi eshte enough dhe pa koment /pf/images/graemlins/devil.gif

lene tashi se Sala asht tu ba nji pun t'lavdrueme /pf/images/graemlins/lol.gif
 

222222

Primus registratum
Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

na cate trapin me kete inisin sikur e ka prej floriri si te gjitha e ka.
 

FIXHI USA

Primus registratum
Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

po ti spaske pas pun tjeter /pf/images/graemlins/smash.gif sa paske hy ene vje ke tema e inisit /pf/images/graemlins/shrug.gif pale tu paska ca ene trapi /pf/images/graemlins/lol.gif
 

Nili

Primus registratum
Re: rrofsh inis!

/quote _MAXIMUS_
po pse cfar do thoshte ajo??
tradhetohet i dashuri?????

Nje i dashur si ai qe akuzohet per shume gjera te bukura,? ofcourse YES!!! por
Oh well, zgjedhja per nje te dashur te tille qe e saje, por meqe inisi hiqet si femer e ndershme, vip (i fomshem) dhe e pafajshem me vje mire qe e tregoje veten se sa bukur dhe mire merret droga. vetem kjo me interesoje, sme intereson se ca ben ne jeten private, ben filma apo show, pune per te.

btw keto vipat e famshem shqiptar, si shume jane te perlyer me persona qe kane probleme me jeten normale.

PS. inis me nje njeri si ty cudia zgjat 3 shekuj!!! dhe do te mbahesh mend, dhe perfolesh derisa zoti ti japi fund ketije planeti te shpifur qe krijoi!!

H.
 

Nili

Primus registratum
Re: rrofsh inis!

me pelqen te flas per inisin, sepse e kam idhull.
sorry [spam] alert ketu!
 

i_own_u

Primus registratum
Re: rrofsh inis!



Inisi dhe Ariani

i pifshit ate ( /pf/images/graemlins/winkwink.gif ) nejse, kush i ka inot... dynjoja jeto e ju blla blla e blla ty i majt kanilin.
 

FIXHI USA

Primus registratum
Re: rrofsh inis!

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
/quote _MAXIMUS_
po pse cfar do thoshte ajo??
tradhetohet i dashuri?????

Nje i dashur si ai qe akuzohet per shume gjera te bukura,? ofcourse YES!!! por
Oh well, zgjedhja per nje te dashur te tille qe e saje, por meqe inisi hiqet si femer e ndershme, vip (i fomshem) dhe e pafajshem me vje mire qe e tregoje veten se sa bukur dhe mire merret droga. vetem kjo me interesoje, sme intereson se ca ben ne jeten private, ben filma apo show, pune per te.

btw keto vipat e famshem shqiptar, si shume jane te perlyer me persona qe kane probleme me jeten normale.

PS. inis me nje njeri si ty cudia zgjat 3 shekuj!!! dhe do te mbahesh mend, dhe perfolesh derisa zoti ti japi fund ketije planeti te shpifur qe krijoi!!

H.

[/ QUOTE ]



hahaaaaaa /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif ti me ke shkri muve...
ku jeto ti robo ?? ne mars?? apo ne hene?? /pf/images/graemlins/lol.gif
 

Nili

Primus registratum
Re: rrofsh inis!

o _MAXIMUS_! une jetoj kudo, ne kater cepat e telajes!
me vjen mire qe te solla pak ne humor, se vura re qe nuk ishe shume ne forme pak me siper, te kishte ngrire buzqeshja fare.

s0o..
cheers.
 

MLK

Primus registratum
Re: rrofsh inis!

Nuk e dijsha qe qerosat e kan te vogel /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: rrofsh inis!

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Nuk e dijsha qe qerosat e kan te vogel /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]
pkoi, tes cheveux ne sont pas encore tombé c'est pour ca ??? /pf/images/graemlins/lol.gif

tu ma tendu la pérche coco /pf/images/graemlins/lol.gif
 

MLK

Primus registratum
Re: rrofsh inis!

Tani qe e mesova i kref floket me kujdes /pf/images/graemlins/laugh.gif sdu te me bjeri asnje qime /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: rrofsh inis!

edhe ato qe bien, i mbledh edhe i ngjit prap /pf/images/graemlins/laugh.gif

po qe bien, bien, kjo nuk ndryshon rezultatin fizik /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

malaika

Primus registratum
Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

Nuk kisha nerva te lexoja 22 faqe mbi inisin ,por rastesisht e pashe ate video,dhe .......ka degjeneruar fare njerezia!! Ok,jane momente intime mes " nje femre e nje mashkulli" ( si citoj dot si te dashur se dashuri aty nuk nenkuptohej ) e se cfare bejne seksualisht apo "llapisht" ato,eshte pune e tyre,sepse cdokush nga ne ka nje jete te tijen private,intime ...Por kokaines nuk i them OK !! Kurre !! Cdokush duhet te respektoje veten e vet dhe ato qe e duan e i do!
-------------------------------------------------
Tani hidhemi ne nje plan krejt tjeter...Nuk i ka rene ndokujt ne sy se ai rrota ka nje " zog " shume te vockel?? lol.Ca idioti,shkon edhe felliq veten e vet me ate filmim,lol! E ka aq te vockel sa nuk arrin ta mbaje dot me dore,lol.
-----------------------------------------------------
Ah mor Zot,ku ka arritur llumi !!
 

MLK

Primus registratum
Re: rrofsh inis!

Ndryshon ndryshon /pf/images/graemlins/laugh.gif, se kur i ngjit "rezultati" shoqerohet" me kilikosje /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

FIXHI USA

Primus registratum
Re: rrofsh inis!

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
o _MAXIMUS_! une jetoj kudo, ne kater cepat e telajes!
me vjen mire qe te solla pak ne humor, se vura re qe nuk ishe shume ne forme pak me siper, te kishte ngrire buzqeshja fare.

s0o..
cheers.

[/ QUOTE ]

shi shi ne te kater anet?? domethon sje me asnji vend ti lale /pf/images/graemlins/shrug.gif
mu me ishte ngrir buseqeshja??? pse kshu? nga e nxorre ti kte??? apo ashtu mendon?? /pf/images/graemlins/shrug.gif
mu as me ngrin as me shkrin buzeqeshja ore nil , visitor i ri i albforumit, apo i vjeter me emer tjeter, /pf/images/graemlins/thumbsup.gif mu sma ha palla fare me i llaf qe ta marresh vesh ti /pf/images/graemlins/shrug.gif /pf/images/graemlins/thumbsup.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top