Ferrari Schumacher fan club:)

usta_Qima

Primus registratum
Re: Ferrari Schumacher fan club:)

kjo esht foto qe i pershtatet schumit. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

 

usta_Qima

Primus registratum
Re: Ferrari Schumacher fan club:)

knej nga italia i therrasim "ER BANANA" se ashtu ma ka ftyren /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: Ferrari Schumacher fan club:)

mmm sa mire emer shuem seksi i paskeni vene /pf/images/graemlins/wink.gif
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Ferrari Schumacher fan club:)

Ndalohet rreptesisht ofendimi i anetareve te forumit
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Ferrari Schumacher fan club:)Me vdiqe me kto fotot.Mundohu te gjesh url e fotos dhe jo faqen ku ndodhet se nuk del.
 

Guest
Re: Ferrari Schumacher fan club:)

car foto qe ka ven ky mistrece papapa si eshte ky o zot si yll :thumbsup: :tipsy:
 

Ian

amos
Re: Ferrari Schumacher fan club:)

Go go go go go go go
.....huh go go go go go Ferrari
its your F1
we are gonna party party its your F1
 

bengu

Primus registratum
Re: Ferrari Schumacher fan club:)

ngushllime vellezerve schumacher per vdekjen e nenes... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Ferrari Schumacher fan club:)

Shumi triumfon ne IMOLA. Gara e katert ne kater gara te bera e gjashte here kampion bote i F1 Michael Schumaher tregon dhe njeghere se binomi Shumi-ferrari jane te pathyeshem.

KOMPLIMENTE KAMPION!!!
 

StAvRoS

Primus registratum
Re: Ferrari Schumacher fan club:)

pssssss...skam cte them me ska asnje ne gjendje ta ndali schumacher-in...me dashje apo pa dashje do shpallemi kampion e per kete vit!
 

rozart

Primus registratum
Re: Ferrari Schumacher fan club:)

shumi la name s'behet keshtu ,do e siguroje titullin pa bo gjysmen e garave.
ec aty ferrari bishe fare eshte
 

Guest
Re: Ferrari Schumacher fan club:)

Sa mire qe e lavderoni Shumacherin eshte Gjerman dhe ju jeni te gjithe kunder gjermaneve por e keni qef se po mban Ferrarin me BUKE se ndryshe kishte marre fund.
 
Re: Ferrari Schumacher fan club:)

Po me po,ai eshte gjerman po me cfare makine po fiton se???!!!
Gjerman eshte dhe ralfi po pse nuk fiton xhanem??!!' /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top