femra me e kenduar?

Erind

Forumium maestatis
Re: femra me e kenduar?

Ju lutmi, nje vend edhe per "emine-n"! /pf/images/graemlins/lol.gif
 

epremte

Primus registratum
Re: femra me e kenduar?

si ka qene emineja se un s e maj men?

Rudina

Lapsin ne dore e mora
dhe mbi flete te bardhe si bora
me shkronje te medha
emrin e Rudines shkrova


O rudina pse me le
pse me fute te gjalle ne dhe
o rudina ku je ti
te dashuroj si cdo njeri
 

epremte

Primus registratum
Re: femra me e kenduar?

uuuu prit,
si ishte?
a, po!

Shtate sahati notes
te prita ke porta
Zonin ta nigjojsha Nepi
thojshe me dhem koka
 

D-J

Forumium maestatis
Re: femra me e kenduar?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
so Sally cant wait
she knows its too late...

/pf/images/graemlins/rockband.gif

[/ QUOTE ]

...don't look back in anger /pf/images/graemlins/laugh.gif
[/ QUOTE ]

u heard me say /pf/images/graemlins/laugh.gif

tek albumi fundit "dont believe the truth" kane nje Lyla (thuhet Lajla) /pf/images/graemlins/rockband.gif
 

D-J

Forumium maestatis
Re: femra me e kenduar?

[citimip.s. Edhe pse m'u per vete, kenget per Lola-t me kane pelqy gjithnji. Me dhimbje jam ne nje mendje me DDD kete rradhe... /pf/images/graemlins/pickellonja.gif

[/ QUOTE ]

dhimbja eshte e imja /pf/images/graemlins/laugh.gif

jam mesuar tashme kur me thone " urrej te bashkohem me ty, por.." apo "eshte e para here qe..." etj. agreeing with me is just "too daunting a task" /pf/images/graemlins/grin.gif. gjith jeta ime afiste ka qene nje struggle for acceptance /pf/images/graemlins/tipsy.gif

anyway, Oh Carol.. me Carolina ka nje qerre me kenge, vetem se une sjam ul ndonjehere next te ndonje Caroline ne autobuz. me duket se eshte vetem emer kenge prandaj /pf/images/graemlins/rockband.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: femra me e kenduar?

ahahahahhahahahhaha

you try to invent a charming anti-social model, that is why you amuse me, and I was just playing your game, dear /pf/images/graemlins/winkwink.gif

Mos u lodh shume se do na kepusesh mish ndonje dite dhe kam nigju se hoxhet e anglise nuk masin ma qe pas Rushdi's Affair /pf/images/graemlins/tipsy.gif

Kush nuk e ka dashur Dirty Diana? /pf/images/graemlins/wub.gif
/pf/images/graemlins/rockband.gif
 

c'est moi

Primus registratum
Re: femra me e kenduar?

po Marsida??!!!!

Ky ballkoni yt Marsida
mbushur plot me drita...etj etj.

Kush jeton ne Tirane e njef mire kete kenge
 

epremte

Primus registratum
Re: femra me e kenduar?

Pranvera /pf/images/graemlins/wub.gif
1.
Ty te shikoja dhe mendoja
dhe zeri zemres si nje fllad me foli
vertet kjo stine ta dha emrin
apo emrin ty ta mori?

(kozmai e kno kte???)

2.
Pranveren po te doni ta shikoni ju
jo mos u mundoni shume
ajo me pare se kudo ja vjen ketu
vjen tek ju edhe tek une

3.
E para lule je ti dashuri
ti celsh sa me shume
une them Pranveren e gjeta tek ti
ti thua e gjete tek une

4.
ne nje stine dashurie diell s ka gjithnje
ka dhe dimer ne mes veres edhe vjeshte me shi
po kur jeta thurret bukur diell ka perhere
4 stine te zemres bejne Pranvere

5.
Ditet i percjellin nj-tjetres
diellin e Pranverave te jetes

6.
Kur i vogel, ne lendine
mbi barin qe ndriste nen vese
ne prag Pranvere, nje lule gjeta
erdhi Pranvera, thirra menjehere (Pranvera me nje lule s vjen /pf/images/graemlins/lol.gif normal, kush te vje sot me nje lule?!?!)
 

^Res-Cogitans^

Primus registratum
Re: femra me e kenduar?

Fenkju /pf/images/graemlins/laugh.gif, fenkju 'aj nou ...kam fanset e mi dhe une,lol.

- &lt; Roxanne &gt; ,Police,George M. ,UTFO , P-Diddy

- &lt; Jolene &gt; , The white Stripes.

- &lt; Layla &gt; , Derek and Dominoes,Oasis, Eric Clapton , Korn,The Charlie Daniels Band .

- &lt; Michelle &gt; , Guns'n'Roses , The Beatles,Xymox,ENUFF Z'NUFF .

/pf/images/graemlins/rolleyes.gif
 
Top