ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

I love new york

Primus registratum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] kom pa enderr sikur kisha hyp ne tren me shoqnine, me disa prej te cileve kisha hipur siper ne çatine e trenit. nderkohe qe grupi poshte nesh ndaloi disa metra para stacjonit "normal", ne sikur ishim siper nje sendi fluturus ne çatine e vagonit, me te cilen u shkeputem nga çatia e arritem te uleshim ne toke duke fluturuar per ca metra. u bashkum te gjithe bashke tek platforma kryesore, e nji çun me nji goc nga grupi fillun tu kercy nje lloj tangoje ne shinat e trenit. nderkohe qe pjesa tjeter e grupit ishin mbledhur e i shihnin. ne ate çast vjen nje nga punonjesit e hekurudhes dhe filloi te zihej me ne....
...maj men edhe nji goc qe e kam pat shume qejf ne gjimnaz, qe ishte veshur si me fustan atllasi ngjyre blu shume e erret, qe me rrinte shume prane, gati sikur ta kisha te dashur. [/qb]
duto me ne fund nje lirim psikologjik ne enderr por edhe ne shpirt realisht. enderr e bukur, nuk
kam c'te te them, ndjehesh ne forme edhe fizikisht edhe moralisht. do gezohesh vlla dhe do kalosh nje weekend shume te kendshem mbase me ndonje surprize qe nuk e kishe pritur. /pf/images/graemlins/wink.gif :wave:

p.s ke ndigjuar ndonje muhabet per ate gocen e gjimnazit???? nqs jo do degjosh dicka......
 

I love new york

Primus registratum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] sec pashe i onderr po e harrova prap :shrug:
ose prit prit...hmm....
ncuq sdoli gjo :shrug: [/qb]
ty do te te rraf une qe nuk i mban mend endrrat :smash: :smash: :kiss:
 

hot

Hotgirl
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

kam pa i tufe me ondrra ja te shof cme kujtohet:
si fillim sikur isha me i ven te shkrete si plazh dukej,por si vend i vdekur dukej,jo si atmosfere plazhi
aty sec ishte njeri bashke me nji gru edhe ky donte te me vriste mua..sa u be gati te me gjuante me pistolete mduket,se nga na doli nje alamet mashkulli edhe e vrau kete trimin edhe me shpetoi mua :wub:
kaq maj men na kjo..

tjetra: sikur isha anej na shqipria,me ekzaktesisht ne durres edhe pse ambjenti ishte i perzier,dmth durresi me suedine..
aty sec qe nje si fushe edhe aty plot me njerez,dmth komplet rini atje..
atje shkuam me aeroplan :confused: edhe me kto shoqet e mija po benim plane per te shkuar ne nje qytet tjeter po me aeroplan,meqense nuk erresohet fare naten :shrug:
pastaj kjo shoqja ime po priste qe ti vinte i dashuri edhe ngaqe ai po vonohej donte qe ta merte ne tel..
shkuam atje ke shpia e gjushes time ne durres edhe se ca i kishin bo tel ata e kishin lidh me kompjutrin e ku di un..
nji enderr shum e lezetshme kshu si atmosfere..
po ksajt ci thone me?? :confused:
 

blendiys

Primus registratum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Ta them une Hoto!!
Do kesh qene e dehur dhe keto lloj enderrash nuk kane shpjegim!!!!
Anyway,pergjigja e Helenes do te jete me e dobishme :lol: :thumbsup:
 

hot

Hotgirl
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

ja te presim helenen se na ka harru fare neve knej na ondrrat!! i osht bo menja chit chat /pf/images/graemlins/laugh.gif :shrug:
 

I love new york

Primus registratum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

a thu eeeeeeeeeeeeeeeee
ja prit se do kthehem e do merrem me shpjegimin e ondrres tate.
po shyqyr qe kam blendin zevencusin ne raste emergjence kur nuk jam une :smash: :smash: :kiss:
 

hot

Hotgirl
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

po he me nga hiken ti se kam gjith diten qe po pres shpjegimin :shrug:
 

I love new york

Primus registratum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb]
tjetra: sikur isha anej na shqipria,me ekzaktesisht ne durres edhe pse ambjenti ishte i perzier,dmth durresi me suedine..
aty sec qe nje si fushe edhe aty plot me njerez,dmth komplet rini atje..
atje shkuam me aeroplan :confused: edhe me kto shoqet e mija po benim plane per te shkuar ne nje qytet tjeter po me aeroplan,meqense nuk erresohet fare naten :shrug:
pastaj kjo shoqja ime po priste qe ti vinte i dashuri edhe ngaqe ai po vonohej donte qe ta merte ne tel..
shkuam atje ke shpia e gjushes time ne durres edhe se ca i kishin bo tel ata e kishin lidh me kompjutrin e ku di un..
nji enderr shum e lezetshme kshu si atmosfere..
po ksajt ci thone me?? :confused: [/qb]
rrusho ti shef endrra fantastike lali, nuk ke halle e probleme ne kete moment (te tipit qe te te shqetesojne e kam fjalen)dhe per momentin e ke mendjen dyst. thjesht merresh me gili-vili around por nothing serious per momentin.avjoni eshte gje e bukur, lajm i mire qe do marresh goce......po te vjen verdalle nje lajm i mire ty goce por nuk e di kur do ja bej bam.
ika tani dhe je bo menjemodhe je bo :kiss:
 

assassino26

Primus registratum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Po ke pa onrra me Durres,atehere ke qene duke menu per mu...(hotti).Me sa duket se shpejti,do kesh 1 takim tet a tet me mu,ku do bojme muhabet vetem suedisht.
Un ti edhe qiriu do jemi,po a ne stokholm a ne Tirane,Helena e di
 

hot

Hotgirl
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga HELEN OF TROY:
[qb]
Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb]
tjetra: sikur isha anej na shqipria,me ekzaktesisht ne durres edhe pse ambjenti ishte i perzier,dmth durresi me suedine..
aty sec qe nje si fushe edhe aty plot me njerez,dmth komplet rini atje..
atje shkuam me aeroplan :confused: edhe me kto shoqet e mija po benim plane per te shkuar ne nje qytet tjeter po me aeroplan,meqense nuk erresohet fare naten :shrug:
pastaj kjo shoqja ime po priste qe ti vinte i dashuri edhe ngaqe ai po vonohej donte qe ta merte ne tel..
shkuam atje ke shpia e gjushes time ne durres edhe se ca i kishin bo tel ata e kishin lidh me kompjutrin e ku di un..
nji enderr shum e lezetshme kshu si atmosfere..
po ksajt ci thone me?? :confused: [/qb]
rrusho ti shef endrra fantastike lali, nuk ke halle e probleme ne kete moment (te tipit qe te te shqetesojne e kam fjalen)dhe per momentin e ke mendjen dyst. thjesht merresh me gili-vili around por nothing serious per momentin.avjoni eshte gje e bukur, lajm i mire qe do marresh goce......po te vjen verdalle nje lajm i mire ty goce por nuk e di kur do ja bej bam.
ika tani dhe je bo menjemodhe je bo :kiss: [/qb]
rrofsh yllo fiks fare ma ke gjet..njashtu dyst e kam menjen ene sdu asigjo per momentin :thumbsup:
ishalla naj lajm te mire :kiss: :kiss: :kiss:
 

I love new york

Primus registratum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

kur te them une ty goce
per cfare ta vrasesh menjen ti
shpi ke, shkollen po e mbaron, burrin si shpirt punetor e te ndercem po
cosa vuoi di piu da la vitta???? -un amaro lucano /pf/images/graemlins/laugh.gif ka qene nje reklame nuk e di nese e mban mend ke italia /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
po thuj edhe burit te vije e te tregoje ndonje enderr se si ka mundesi qe flem me gjithe ate rrush si puna jote dhe nuk shef endrra fare ai :smash: :angel: :wave:
 

roald

Primus registratum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

un kompa onderr sikur isha ne krevat mrom me loren^ dhoma ishte plot me qeri te kuq
kishim pire pak te dy(une boz me long banane ,kurse ajo vere te kuqe )ku e lam??
aaaishim ne krevatne un fillova ta lyeja me pana ,me nutela..me nje dore e lyja dhe me llap e pastoja kur ishim ne momentin......
me ra zilja e telefonit ne me doli gjumi!!!
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

ça o kur shef veten tu dredh komen ne enderr mre?

lissuso ho me qeke lag m'duket eh qafir? /pf/images/graemlins/laugh.gif

Hoto ate avatarin per ça e ke von qafsh, se me dhemb qafa duke e ndjek levizjen e atij negativit? /pf/images/graemlins/laugh.gif

ps: çao Helenina.
 

hot

Hotgirl
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

du si e si me tkorruptu ty me me sh.i.t(e boka me ****kjo) krymin /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol:
 

I love new york

Primus registratum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] mshef mu po i vje zor me tregu /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
goce aty e kane bukurine endrrat ke origjinaliteti. thuj m'ka thone Helen nuk ka turp ne kesi gjojnash. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga on/off:
[qb] un kompa onderr sikur isha ne krevat mrom me loren^ dhoma ishte plot me qeri te kuq
kishim pire pak te dy(une boz me long banane ,kurse ajo vere te kuqe )ku e lam??
aaaishim ne krevatne un fillova ta lyeja me pana ,me nutela..me nje dore e lyja dhe me llap e pastoja kur ishim ne momentin......
me ra zilja e telefonit ne me doli gjumi!!! [/qb]
sorry po endrra thote se ansnje nga keto gjera nuk do ndodhi ne realitet :rolleyes: :cool: edhe kujdes me ate nutellan se cokollata ne enderr eshte sherr ne realitet
 

I love new york

Primus registratum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] ça o kur shef veten tu dredh komen ne enderr mre?

lissuso ho me qeke lag m'duket eh qafir? /pf/images/graemlins/laugh.gif

Hoto ate avatarin per ça e ke von qafsh, se me dhemb qafa duke e ndjek levizjen e atij negativit? /pf/images/graemlins/laugh.gif

ps: çao Helenina. [/qb]
duto komen e ke dredh ne enderr apo ne realitet while you were sleeping. jane dy gjera te ndryshme rrusho /pf/images/graemlins/laugh.gif :wave:
 

roald

Primus registratum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga HELEN OF TROY:
[qb]
Fillimisht postuar nga on/off:
[qb] un kompa onderr sikur isha ne krevat mrom me loren^ dhoma ishte plot me qeri te kuq
kishim pire pak te dy(une boz me long banane ,kurse ajo vere te kuqe )ku e lam??
aaaishim ne krevatne un fillova ta lyeja me pana ,me nutela..me nje dore e lyja dhe me llap e pastoja kur ishim ne momentin......
me ra zilja e telefonit ne me doli gjumi!!! [/qb]
sorry po endrra thote se ansnje nga keto gjera nuk do ndodhi ne realitet :rolleyes: :cool: edhe kujdes me ate nutellan se cokollata ne enderr eshte sherr ne realitet [/qb]
he me ti se ender eshte bo vaki dhe nuk del!!
/pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top