ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

I love new york

Primus registratum
ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

hajde thoni endren qe keni pa mrom. ose nqs s'keni pa ose nuk e mani men, atehere fantazoni per ato qe enderroni.
po e filloj une.
une pashe sikur m'gjujten me pistolete ke krahu :eek: :eek: :cry:
s'e mora vesh nga doli kjo lloj endrre
....mbase nga ideja e luftes???????
he pra na thoni, bejeni temen interesante
ju kam xhan te gjitheve :wub:
 

Guest
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Une pashe sikur fitova llotarine i miljon dollare ; ) :lol:
 

mostro

Putraku
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

UNE KAM PARE NJE ENDERR TE TURPSHME..SIKUR KAPA DHELPREN PER KOMESH ENE ............... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
[qb] UNE KAM PARE NJE ENDERR TE TURPSHME..SIKUR KAPA DHELPREN PER KOMESH ENE ............... /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:lol: :lol: :lol: edhe ca ... thuje :lol:
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga Dhelpra_Dinake:
[qb] edhe ca ... thuje :lol: [/qb]
... e vure te te qerroje morrat nji nga nji !!!

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Thash se e beme /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga Dhelpra_Dinake:
[qb] Thash se e beme /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Dhelpra nuk osht me te 'thonme' ... osht me te pame /pf/images/graemlins/laugh.gif se enderr pra mo !!!

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

mu duk vetja me fat per i te qinten e sek :lol: o isabelle skam ashuj aune se jam na ato te fushes :lol:
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Morrat e Putrak Morracakut moj /pf/images/graemlins/wink.gif !!!

Edhe ik lexo se te kam dhene nje urdher /pf/images/graemlins/laugh.gif tek Thashethemet /pf/images/graemlins/wink.gif !!!
 

Guest
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

ne na elbasani themi
U tha u ba ne sdim gja /pf/images/graemlins/laugh.gif :goofy:
 

mostro

Putraku
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga Dhelpra_Dinake:
[qb] Thash se e beme /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
PO ENDERR MOJ ENDERR ESHTE!BEN VAKI DHE NUK DEL /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mostro

Putraku
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

O DHELPER EJJ KUJT I THONE "EAT MY PUNANI"AMON ME QAFSH SE DERI DIKU ME SHKO MENJA /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga Isabelle:
[qb] Morrat e Putrak Morracakut moj /pf/images/graemlins/wink.gif !!!

Edhe ik lexo se te kam dhene nje urdher /pf/images/graemlins/laugh.gif tek Thashethemet /pf/images/graemlins/wink.gif !!! [/qb]
jo thash se une kam morra per vete /pf/images/graemlins/laugh.gif

Ku esh mi ajo e hbo sikur se kapa ate une tani esh se une sikur sme zuri nonje gje te rencishme mbase pak me vone se esh heret akoma :lol:

Putraku po qe per enderr me mire mos ekisha pare fare se po vuaj tani :goofy:
 

Guest
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
[qb] O DHELPER EJJ KUJT I THONE "EAT MY PUNANI"AMON ME QAFSH SE DERI DIKU ME SHKO MENJA /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Punani perdoret nga shume poete dhe quhet mind f... :lol:
por origjinal ka kuptim
sweet p... ose
rotten p.... :lol:
 

Guest
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

ok kjo ishte shum informacjon per putraku morracakun /pf/images/graemlins/laugh.gif
hajde ikim flem gjume me mire :lol:
 

mostro

Putraku
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga Dhelpra_Dinake:
[qb]
Putraku po qe per enderr me mire mos ekisha pare fare se po vuaj tani :goofy: [/qb]
DAIII DHE TI! MOS BEJ KSHU! /pf/images/graemlins/laugh.gif KTHEHU PRAPE NE GJUME DHE TA NREQ UNA QEFIN.... /pf/images/graemlins/laugh.gif

AMON MI ISABELLE C'JANE BO KSHU KTO GOCAT E SOTSHME.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mostro

Putraku
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Fillimisht postuar nga Dhelpra_Dinake:
[qb]
Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
[qb] O DHELPER EJJ KUJT I THONE "EAT MY PUNANI"AMON ME QAFSH SE DERI DIKU ME SHKO MENJA /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Punani perdoret nga shume poete dhe quhet mind f... :lol:
por origjinal ka kuptim
sweet p... ose
rotten p.... :lol: [/qb]
E VIVA LA GNOCCA /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

si perkthehet shqip ajo nocka :lol:

ika ika se lash nam /pf/images/graemlins/laugh.gif si gjithmone :lol:
 

mostro

Putraku
Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

ahahahah z'du me ta thon..pòas po deshe /pf/images/graemlins/laugh.gif
ciao ciao /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top