Emrat e Anetareve

ameba

Forumium maestatis
Re: Emrat e Anetareve

Mando po ne jena lodh mer vlla tuj bo kerkesa lart e poshte me i pas titujt nen emer te vecante e origjinale ... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif

Tani si i behet??? Apo te fillojme nga aplikimet nga e para /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Emrat e Anetareve

Mando,
kam mundesi te ma heqesh nentitullin se e rregulloj vete ne profil, pasi ky format na e jep mundesine.

Vete une jam kundra ketyre nentitujve standarde dhe mendoj plot njerez do te benin fare mire pa to!
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Emrat e Anetareve

Mandi,
merr ngjyre ky lloj, dhe nese po, na e kallzo i cik si behet.
denk ju in ëdvens!
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Emrat e Anetareve

Si i behet t'i japim ngjyre apo ta bejme bold/pjerret titullin nen emer? Na e shpjegoni pak se s'po funksion asnjera nga provat qe bejme vete.
 
S

Scorpion

Guest
Re: Emrat e Anetareve

Shume kerkoni ju... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif Po sikur mos t'jua themi... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

<i> titulli nen emer </i> per pjerrtas

<b> titulli nen emer </b> per bold

/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wave.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif Sceptic
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Emrat e Anetareve

E kam provuar dje,e kam pruvuar sot...non funziona /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/frown.gif . e provoj dhe tani dhe shikoje si do dale...
 
S

Scorpion

Guest
Re: Emrat e Anetareve

Upsss me duket se vetem te MOD e ADMIN funksionte. Se di pse /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/confused.gif
 

ameba

Forumium maestatis
Re: Emrat e Anetareve

Bashkohem me kerkesen e Sceptic ... gjeni nje zgjidhje qe edhe ne populli i thjeshte i AF-se te kemi mundesi me i modifiku titujt nen emer (nick) si na ka qefi...
 

2celjan-fr3

Primus registratum
Re: Emrat e Anetareve

me sa duket forumi eshte jeta e pink paradise, une kisha nga profili i kaluar nja 800 postime + keto 100 qe kam ketu dal dore e vjeter, hajt me uroni dhe veteran, eshte tradite familjare mesa duket titulli veteran se kam pas edhe gjyshin /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
 

GJYSHI

Gjyshi
Re: Emrat e Anetareve

Une qekam bo veteran
Sa mire qe ndjehem /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 
Top