Emrat e Anetareve

Iliro Dardan

Valoris scriptorum
Dhe un mendoj si Megg dhe Gangsterja Esht nje forum perfekt ku mund te mesosh ndonje gje te re,ku mund te krijosh shoqeri te re,ku mund ti shprehesh problemet qe i ke,etj.Vazhdoni keshtu Ju uroj shum fat
Po moderator cfare do te thote?
 

Narkomane

Valoris scriptorum
forumi esht shum i bukur, por e keqja ime esht qe harrova pass e adreses tashti detyrohem tja nis postimeve nga e para
Kam qen gangsterja dikur :p :p
 

Narkomane

Valoris scriptorum
Dhe un mendoj si Megg dhe Gangsterja Esht nje forum perfekt ku mund te mesosh ndonje gje te re,ku mund te krijosh shoqeri te re,ku mund ti shprehesh problemet qe i ke,etj.Vazhdoni keshtu Ju uroj shum fat
futu ne forum apo ke harru ti pasin si un
 
Top