Emra Shqiptare

Guest
Re: Emra Shqiptare

ok tani une ua jap juve edhe nje emer vajze LIAMRA dmth lah ilah ilallah muhamed resul allah
 

Guest
Re: Emra Shqiptare

tung nga kumanova pranoni pershendetje emer kanita me kuptim degjuese e All-llahut
 

Guest
Re: Emra Shqiptare

emri zef eshte shume i perhapur ne veri te shqiperise cudi qe nuk ju ka rene ndermend
 

Guest
Re: Emra Shqiptare

Ky emere nuk ishte ne kete fjalor emrash dhe desha qe te vendoset eshte nje emer i njerit nga Pejgamberet e All-llahut ju falemindert per mirekuptim
 

Guest
Re: Emra Shqiptare

emer djali qe lindi me 21 qershor.........COOLLLLLLLLLLLLLLLL
 

Guest
Re: Emra Shqiptare

emer i tmerrshem.... gjendet tek adr. Ogrish.com terrorist JORDANEZ
 

Guest
Re: Emra Shqiptare

Emri Ujëvara mendoj qe eshte emer shqip.
Me respekt
Blerta
 
Top