Emra Shqiptare

mostro

Putraku
Re: Emra Shqiptare

Kanan tafili,m'duket taze, neto shqipçe.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
notte a tutti... :wave:
 

Guest
Re: Emra Shqiptare

ciao nje emer shum i bukur per mendimin tim eshte gladiola.eshe nje emeri i nje lule shum te bukur dhe me arom te kendshme.gladiola eshte nje lule me ngjyre te bardh dhe me shum petale,kjo lule eshte shum e rralle.shpresoj qe tju pelqej mendimi im gjith te mirat.
 

Guest
Re: Emra Shqiptare

Fillimisht postuar nga <lena>:
[qb] arta,riga,fjolla,rita,arzana,bubulina,rubin, [/qb]
:confused: un jam lena ju pershendes shum tung [ :rockband: :cry: [/LIST] /EMAIL] :rockband:
 

Guest
Re: Emra Shqiptare

mu me doket se emri olti eshte amerikan apo jo qa thuni ju
 

Guest
Re: Emra Shqiptare

arta riga ju pershendes edhe qe sjunjo tung ........ :wave: :wub:
 
Top