E gjeni dot...?

Florus

Forumium maestatis
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga paperina:
[qb] Si ne shume gjuhe te tjera edhe ne shqip ka nje fjale qe ndryshe shkruhet dhe ndryshe lexohet.

pS: Ne fillore me duket se e kena mesu kete! [/qb]
:lol: jo paperina, nuk e kemi mesuar ne fillore. Une e kam thene kete njehere ne radio dhe mezi e kane gjetur. U smart@@s! :smash:
 

BOBJA

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

NJE GJEEGJEZ PER JU.E HAPIM NJE GROPE 1METER DRET NJE 1METER ANASH DHE 1METER MBRABA SA METER KUB DHEE KA GROPA ....... :thumbsup:
 

Florus

Forumium maestatis
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga BOBJA:
[qb] NJE GJEEGJEZ PER JU.E HAPIM NJE GROPE 1METER DRET NJE 1METER ANASH DHE 1METER MBRABA SA METER KUB DHEE KA GROPA ....... :thumbsup: [/qb]
Ej o bobe, megjithese nuk je shume e qarte une po e provoj njehere.
0,000000000000000
 

arbi

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga BOBJA:
[qb] NJE GJEEGJEZ PER JU.E HAPIM NJE GROPE 1METER DRET NJE 1METER ANASH DHE 1METER MBRABA SA METER KUB DHEE KA GROPA ....... :thumbsup: [/qb]
mire po thelle sa meter :confused:
 

Ema

Goddes
Re: E gjeni dote...?

Meqose osht grope nuk ka dhe mrene,osht e vjeter kjo,ca dheu kerkoni?
 

migena

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Mire pra gjeni kete nese mundeni!
Jane 50 ushtare te veshur me rroba ngjyre te verdhe,
dhe me kapuca ngjyre te kuqe.
Kush e gjen ja befte zoti hallall.
 

Furor Aquila

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga Megi_lovely_girl:
[qb] Mire pra gjeni kete nese mundeni!
Jane 50 ushtare te veshur me rroba ngjyre te verdhe,
dhe me kapuca ngjyre te kuqe.
Kush e gjen ja befte zoti hallall. [/qb]
C'fare te gjejme? :shrug:
 

ermaliurnick

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga t r a n c e [] c o n t r o l:
[qb]
Fillimisht postuar nga Megi_lovely_girl:
[qb] Mire pra gjeni kete nese mundeni!
Jane 50 ushtare te veshur me rroba ngjyre te verdhe,
dhe me kapuca ngjyre te kuqe.
Kush e gjen ja befte zoti hallall. [/qb]
C'fare te gjejme? :shrug: [/qb]
care o kjo mi se na plase
 

SweetAngel

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Eshte 1 gje qe ka 120 dhembe (si kam numeruar dhembet) dhe prapa kesaj fshihet nje monster.

E GJENI DOT???
 

fallen angel

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

duhet te jete harpa qe ke ti ne dhome...

ti nuk rri pas saj...apo... /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Furor Aquila

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Fillimisht postuar nga BENG:
[qb]


ende se kapet ju? [/qb]
Por ajo nuk beri pyetje. C'fare te gjeja une? Sa kalomoj kane ushtaret? Cilet nga keta ushtaret ka bo sex me gruan e komandantit apo kush nga ushtaret eshte thuthuq? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

SweetAngel

Primus registratum
Re: E gjeni dote...?

Jo nuk eshte harpa.

Po jap nje ndihme, kjo gje gjendet tek meshkujt.
Tani besoj se eshte e thjeshte.
 
Top