Dedikime me kenge

naishnjehere

Primus registratum
Re: Dedikime me kenge

me ket kong pershnes grupin "na bashkoi forua pas pilafit"

<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/pFTUf3F1HDU"></param> <param name="wmode" value="transparent"></param> <embed src="http://www.youtube.com/v/pFTUf3F1HDU" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"> </embed></object>
 

naishnjehere

Primus registratum
Re: Dedikime me kenge

ndersa me kete pershendes te gjithe ato qe do pershendesin pas meje

<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_ytLWcLKoo0"></param> <param name="wmode" value="transparent"></param> <embed src="http://www.youtube.com/v/_ytLWcLKoo0" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"> </embed></object>
 

atman

Forumium maestatis
Re: Dedikime me kenge

Nje kenge nga Sandra: &quot;Maria Magdalena&quot;, per Rebeken kudo qe ndodhet.
 

atman

Forumium maestatis
Re: Dedikime me kenge

Per Mirror (qe ka humbur fare) duke shpresuar qe tingujt e kenges te pasqyrohen ne siperfaqen e saj:

RAINBOW - Temple of king.
 

atman

Forumium maestatis
Re: Dedikime me kenge

&quot;Happy Christmas&quot; kenduar nga John Lennon.

Uroj te gjithe antaret e Albforumit dhe lexuesit e saj te rregullt apo te rastesishem.
Gezuar festat!
Viti i ri 2010 qofte i realizimit te endrave e deshirave. Sjellte mbi te gjitha shendet e lumturi ne jeten tuaj personale si dhe per te gjithe te afermit, familjaret shoket e miqte dhe te dashurit.
Pershendet edhe vitin 2009 qe mire a keq po shkon me kurrizin e perkulur nga pesha e thesit te tashme plot me fragmente dhe jete njerzish. I pikelluar ndoshta sepse nuk do te jete me protagonist dhe eshte i destinuar te shkrihet ne kohe, apo te renditet ne nje raft si librat, per tu kujtuar rrallehere, ne ngjarje e ndodhi te bukura dashurie, e ndoshta te hidhura. Eshte jeta, i dashur. Lamtumire!

Gezuar per shume vjet!
 

atman

Forumium maestatis
Re: Dedikime me kenge

Pershendes Iliaden, ne shenje mirseardhjeje me nje kenge franceze nga nje kengetore qe dikur ka qene e njohur dhe e vleresuar ne gjithe boten.


&quot;Mon amie la rose&quot; - Francoise Hardy
 

Cleopatra

Forumium praecox
Re: Dedikime me kenge

Hmm ne fakt po e ndryshoj pak atmosferen kenges se mesipere e flm per pershendete Ulven.
Pershendes te gjitve e ne vecant forumitat e vjeter...
 

Cleopatra

Forumium praecox
Re: Dedikime me kenge

Pershendes Ty qe je online.
http://www.youtube.com/watch#!v=IIFbRoYkmwE&amp;feature=related
 
Top