Dedikime me kenge

gurax

Pan ignoramus
Re: Dedikime me kenge

Aurora, flm per kengen. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif U be ca kohe qe s'ke kaluar kendej. Une e di qe edhe mund te bejme llafe ne ndonje teme /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif por quhet debat konstruktiv ne ate rast. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
Te pershendes edhe une me kete.

Fifteen feet of pure white snow - Nick Cave

Kurse Shirazin, do e kallzoj ke Kondra dhe Dahlia qe mban vetem Auroran me hater. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smash.gif
Pershendetje dhe ti Shire. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif Merre dhe Auroren perdore dhe gjeni menyren t'ju bjeri rruga me shpesh kendej.

Red red wine - UB40
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Dedikime me kenge

/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif Guri thank you!
hope all is well dhe patjeter qe do piqemi se shpejti
 

makuciko

Forumium praecox
Re: Dedikime me kenge

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: _ Aurora _</div><div class="ubbcode-body">per McCik
http://www.youtube.com/watch?v=xWAxaHuwg30 lol

</div></div>

Si me kishte shpetuar pa e pare kjo!!!!!!!!!!? Po c'qe hata qe me dergon edhe mua pershendetje!? E kishe zgjedhur, pikes i kishe rene! Emocion fillim-mbarim. Ma bere mishin fulltaka!

Po ta kthej pershendetjen:

http://www.youtube.com/watch?v=cEZFSNa2iCE

Shpresoj te ta kthej sadopak kenaqsine qe me fale.
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Dedikime me kenge

me muve e kishe ti mi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/confused.gif

/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
 

Princesha

Primus registratum
Re: Dedikime me kenge

jo po me at qe kaloi

m'thuj iher a te pelqeu kanga, a i pershtatet mehalles ton nojfije, si te catrafilum pak, po bukur vec e /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
 

Princesha

Primus registratum
Re: Dedikime me kenge

u nise me me pershnet mu, e u knaqen meshkujt e forumit /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif
 

^Res-Cogitans^

Primus registratum
Re: Dedikime me kenge

sweet Shiraz,aj nou ju nou /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif .

Gurax , s'njoh urrejtjen une. normal qe diskutohet,diskutojm dhe me vetveten shum her-vetem ktu coptoj dhe ndertoj.pastaj dhe normal te luftoj per gjith at'lodhje ndertimi edhe me ty. gjithmon in bona-fidei. (qesh gjithmon kur mendoj per ate poezin e lilium uaga ) /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
s'ka shum qe ai nick cave dhe bad seeds kan kaluar ktej,normal qe kam qen ne pol position nkoncert.gud çojs !

McCik isha duke lexuar tek letersia dhe me mori malli per ty,per dashurin tone ne vargje ironie. lol
perqafime dhe te falem nderit per pershendetjen. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gifDAHLIAAAAAAAAAA,mund t'pershendes me kte? - http://www.youtube.com/watch?v=zIvm56G-FBk&feature=related /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif .

per Kondrapedalin , http://www.youtube.com/watch?v=l4Q7urIVYAE /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
 

Ema

Goddes
Re: Dedikime me kenge

O qorr,hate that i love you...na pershatet fiks /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/frown.gif
 
Top