Dashuria e lindur ne chat

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Dashuria e lindur ne chat

Te lutem zoti i paregjistruar a mund te mundohesh pak me shume?... Shkruaj shqip...
 

Guest
blown glass

Glass makers were curved to their foundries blown glass. /pf/images/graemlins/frown.gif
Glass a disk approximately 5 glass repair. O!
Glass partially blocks uva (wavelength between 400 and 300 nm) free stained glass pattern. /pf/images/graemlins/frown.gif
free stained glass pattern
 

Guest
Re: Dashuria e lindur ne chat

nuk ia vlen te kesh nje dashuri ne chat pasi nuk je i sigurte nqs pala tjeter eshte e sinqerte dhe ti nuk mund te jetosh gjithmone me dyshim
 

DANNI_Kapedani

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

Pse sipas mendimin tuaj po egzistoka dashuria ne chat budalliqe koti mezi po gjejm ne jeten e perditshme e jo po gjejme ne chat ktu po edhe vendi ideal per me kalu kohen duhet te jete shume injorant nje mashkull ose nje femer nqs lendohet nga dashuria ne chat kete mendim kam une.
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

Varet nga loja qe do me lujt ti...ene si e lun lojen ti /pf/images/graemlins/laugh.gif!

Mandej kaq i djegun keke ti mer berr i dheut...se l'sho robi vetin n'ket far menyre...mahe i fije /pf/images/graemlins/laugh.gif ...hajt pra ishalla e ke gjet zjarmin qe ti japi n'roftsin e duhur shpirtit tat /pf/images/graemlins/laugh.gif!
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Dashuria e lindur ne chat

Pse mer Ja KA thy Zemren Nanjoni/NJona ne ka njel Keq e ???
 

Hellena

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

Dashuria ne chat si ferrari ne fshat /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Hope

dans ton coeur
Lexoj mendimet tuaja dhe cuditem sinqerisht! Perse chati nuk te lejoka te krijosh edhe nje lidhje? kjo pyetje lind vetvetiu apo jo. Vertet ne shumicen e rasteve ai eshte zhgenjyes pranohet por jo definitivisht i tille. mbase forumi eshte pak me serioz do te thoja une pasi nje njeriu ketu mund tja njohesh boten ende me mire nga postimet e tij dhe pastaj te ndermarresh hapat e duhur plot zgjuarsi.
Gjithsesi kurre mos thuaj kurre.
 
Top