Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

Anana

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Mos je e stresuar moj vajze? Cfare te shqeteson? Tell me all your problems /pf/images/graemlins/wink.gif
 

doktoresha

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

:tipsy: jo se nuk jam e stresuar fare...te thashe eshte ceshtje te ndenjurash jo mendjeje /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Anana

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Epo sic thote mami im e paske me gjemba ti se s'te zika vend /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

susana

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

sot jam zgjuar teper e plogesht, ndoshta eshte nga koha.mbreme me duket sikur e teprova icik..... e kuptova dhe vete. shpresoj qe te jete harruar sot.......
 

assassino26

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga Yllka shembullore:
[qb] Peshk, hidhe more grepin gjekundi tjeter se une fle vetem ne pune. Po mund te me kendosh nje kenge po deshe. Edhe po enderroja pale eeehhhh...

Ej Ana, ca ke bere ti qe s'te rrihet ne karrige me? Ke flejt ne ora 10 e? [/qb]
Yllka ta kendoj une kengen :rockband:
E kam zerin si bilbil(jo bilbil ne kuptimin e keq)NEjse...KEndojme bashke po he.
Ky dreq grepi sot fluturoka kot me k,ot ka e hudh une e ka shko bje qerratai :angel:
 

Rambla

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

ky qe po kendon tani, amedeo minghi, i ka keto kenget kaq melankolike, saqe ta fut dhe ty melankoline...duhet ti ndalojne me kendu ketit /pf/images/graemlins/tongue.gif :angel:

evokojne te kaluaren pa te sjelle ne mendje asnje kujtim, por ky siduket duhet te kete shume rimpianti per te kaluaren saqe nuk arrin te shijoj te tashmen..nga kenget kete me trasmeton.
 

Anana

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Pusho more Rambla lere peshkun te kendoje se ashtu me pelqen mua. :rockband: :rockband: :rockband:
 

assassino26

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

une vazhdoj kendoj per ju sa here te doni juve...
Kujdes me ate te hyren e melankonise ti se une zakonisht pjesen e pare te fjalise kap qe me sa mbaj men i bie kalzusin :angel:
 

Alanis

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Se dija se isha kaq i forte. E vleresoj shume veten per qendrimin tim. Nganjehere duhet t'i leme menjane deshirat per te respektuart parimet qe i kemi vendosur vetes.
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

:wub: shume mire deri tani... :wub:
shpresoj te mos bjere shi, qe gjithcka te shkoje sic e kemi planifikuar.
dalim pak sot mbasdite se mbetem brenda u be kaq dite...jo se s'kalohet mire ne shtepi, por eshte mire kur del dhe merr pak ajer aty tek parku afer shtepise...ta ve dhe O tek lisharesja se ka shume qejf :wub:
 

Rambla

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

duke lexuar mendoja...yllka kujton se jam mashkull /pf/images/graemlins/laugh.gif , dhe peshku qenka kengetar /pf/images/graemlins/laugh.gif

/pf/images/graemlins/smile.gif
 

Anana

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

O Rambla, femer interesante ti moj goc. (Se mos nuk je dhe goc tani!)

1. Se di une cfare gjinie eshte Rambla.

2. Thashe i ka fol me inat Peshkatarit, do jete cun, se gocat pse ta kene inat ate, eshte i embel /pf/images/graemlins/laugh.gif mos te te rritet mendja peshko.


Mr. Love je mire ti? Nqs ke gje qe do te thuash, thuaje ti se te kuptojme ne.
 

assassino26

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Perkundrazi kjo me ben te reflektoj edhe te behem me i embel...(me ty) :wub:
Kisha shekuj pa marree komplimente :tipsy:
 

Anana

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Ua cfare shkalle ekzagjerimi

I ke a si ke 20 e thua shekuj /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
 

gledis korca

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Ke nja ca dit qe nuk tflitet me goje ty.Un ste kam par ne ket gjendje kurr.Ste beri mire ajo rruga jashte dhe mirmjes sesi e thu.Te besdis dhe une me makine pas tendes.Ke fillu me ec me 40 ne ore.Je ber e cuditshme.Kur do e ndryshosh ket m** karakteri dhe tvish nkafe si gjith robt?
Un kam me te be per vete ta di se behem cope se e di une ti kshu e do.Mendimi im ky ti i do gjerat me force se e ke koken gur.
Ritu dhe meso qe te dashurosh nuk esht keq
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Copeza mendimesh....

gledo
futi i dush lal dhe rritu edhe ti duke mesuar qe disa gjera thuhen ne privat!!!

ane
do merremi vesh :wave:
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

...s'ishte ne shtepi... /pf/images/graemlins/frown.gif
po marr me vone...
o ma, me ka marre malli per ty. u bene tre-kater dite qe telefonoj dhe ti nuk je aty /pf/images/graemlins/frown.gif
me boshatiset shpirti castin kur nuk degjoj zerin tend te embel te me pergjigjet ne telefon...
do e provoj perseri me vone zemra ime :kiss: cdo 20 minuta, deri sa te te gjej ne shtepi...jeta ime :wub:
 

gledis korca

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Ke nja ca dit qe nuk tflitet me goje ty.Un ste kam par ne ket gjendje kurr.Ste beri mire ajo rruga jashte dhe mirmjes sesi e thu.Te besdis dhe une me makine pas tendes.Ke fillu me ec me 40 ne ore.Je ber e cuditshme.Kur do e ndryshosh ket m** karakteri dhe tvish nkafe si gjith robt?
Un kam me te be per vete ta di se behem cope se e di une ti kshu e do.Mendimi im ky ti i do gjerat me force se e ke koken gur.
Ritu dhe meso qe te dashurosh nuk esht keq
 
Status
Not open for further replies.
Top