Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

Guest
Re: Copeza mendimesh....

ja le mendimin pergjymes homsit mi goc ca ben kshu /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bobo

marksist-enverist
Re: Copeza mendimesh....

e ku e lam...?
patjeter..., per ket gje do e basha: per tputhmen dhe tlepimen, e ... akullores /pf/images/graemlins/wink.gif
menime tilla, ngjallin tvdekmin! :angel:
lene kopirajt, duhet origjinal..., me knu kongen!
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

...pse valle ato fjale?? Cila do jete arsyeja??
....gjithsesi nuk kam parandjenje te mire...
 

Guest
Re: Copeza mendimesh....

e pra dreqi e konsumoi shum shpejt muhabetin ... jo sic jau ben zakonisht te pakten
 

bobo

marksist-enverist
Re: Copeza mendimesh....

me i hy gjat e gjat, mesim nja 1-or tu...,diskutu, desha me than /pf/images/graemlins/wink.gif
 

bobo

marksist-enverist
Re: Copeza mendimesh....

:lol:
smka shku menia..., e keqe! :angel:
do i menim?-ktu e kemi pun me gjuhen /pf/images/graemlins/wink.gif ana mendore, gojore ...dmth...,e kur tvij puna me i kthy menimet mveper, perdoret ;bulloni, pershemull
/pf/images/graemlins/wink.gif
 

Guest
Re: Copeza mendimesh....

kujdes kur perdor fjalen gojore se prap e fut veten n'gjynah /pf/images/graemlins/tongue.gif
do ta kem parsysh ..mendimin /pf/images/graemlins/wink.gif
 
I

insane

Guest
Re: Copeza mendimesh....

duke lundruar ne rrjet mora lloj lloj infosh. pertoj te mesoj e te lexoj 1 vlere te shakespeare-it , po i bie shkurt gjej online permbledhje.
kurioziteti i fundit: celulari tashme eshte kthyer ne vibrator te vertete, e humba sitin por nese ndonje vajze eshte e interesuar e gjej perseri.

life without HER is boring, i need a break!!!
 

edda

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

..po sikur te dalin fjalet e saj?!!..
Oh, ç'kenaqesi, doçkat e tij te vogla qe luajne me floket e mi, ato syçkat e zeza qe shikojne me habi çdo gje perreth. Sa do te doja ta shtrengoja fort, te mbeshtesja koken ne ate kraharorin e vockel e ti degjoja zemren tek i rrihte :wub:
 

Ema

Goddes
Re: Copeza mendimesh....

...Dikush me shume se kurre ka nevoje per miq te vertete prane vetes.Por deshperimi me te cilin i kerkon e ben te humbe kohen me njerez pa vlera...Good Luck! /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Guest
Re: Copeza mendimesh....

I am what i am and what i am is ok
thats what everybody should say to fill your mind /pf/images/graemlins/laugh.gif Eshte e vertete se ne ngasemi nga forca te ndryshme e te brendshme dhe marrim veprime e aksione te ndryshme ne pika te caktuara. Madje keto shtytje tona jane edhe aq te fuqishme sa qe nuk na lene te qete, bile edhe na fusin ne konflikte te brendshme qe na shkaktojne edhe turbullira.
Keto forca shtytese - "motive" - i hasim çdo dite, madje edhe kur nuk dijme se ç'bejme, ç'veprojme e kur duam te veprojme.
çka mendoni ju, a mund te lirohet njeriu nga keto forca magjike? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Seriozi

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Diku pashe firmen e dikujt qe me pelqeu /pf/images/graemlins/laugh.gifiskutimi vdes nga deshira e mire e disave per te poshteruar te tjeret.Une do i shtoja nga injoranca e disave....per te ulur vlerat e te tjereve.
Kujtoja se koha e Don Kishoteve kishte ikur por jo,ata ekzistojne akoma po ne formen moderne.Keta mjerane kur hipin ne maje te kalit duan gjithmone te shpetojne boten me idete e tyre te ......
 

champaign girl

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

If I could I would shrink myself and sink through your skin to your blood cells and remove whatever makes you hurt but I am too weak to be your cure...it's amazing how much you can relate to a song if you only replace your with my /pf/images/graemlins/smile.gif !!!!
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

gjithmone kam patur pershtypjen se momenti i duhur per gjithcka do spostonte te gjithe gjerat ne vendin e vet,jam kaq e lire sa kam filluar te autokufizohem,e kjo nuk me pelqen,tani shumica nga njerezit me te cilet kam lidhje te aferta i shoh sesi largohen,dhe fundja mbase largesa shemb disa gjera qe u ndertuan pak nga pak perdite me mijera evenimente te vogla qe rriten e grumbullohen ne dite,muaj,vite.
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

Kam nje qetesi brenda meje,qe me ben kaq gazmore sa me duket cudi se si do shkoj ne provim kshu gjithe qejf te marten,thua te jete incensi i opiumit,apo faktin qe edhe ne New York edhe ne itali qellon e digjet gjeneratori e ngelim pa drita.
funny:)
 
Status
Not open for further replies.
Top