Copeza mendimesh...

Status
Not open for further replies.

Ema

Goddes
Re: Copeza mendimesh....

O Shpirt!Ty ti kan pre me gershone ment ka te dyja ant.Ke fillu me ngatrru shqipen me latinishten dhe besimin me kombesine.
:shrug:

Ka bretkosa plot pellgu...
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Copeza mendimesh....

Zhabe me ke bo te lexoj 20 faqe Cika mendimesh dhe sidoms ajo faqja pare /pf/images/graemlins/frown.gif :confused:
...e gjitha kjo per te fshire nje postim qe te con
ne faqen e pare per dreq /pf/images/graemlins/frown.gif

Shit! :confused:
 

Guest
Re: Copeza mendimesh....

me hidh nje gote ktu ti mua lali se mu tha gryka /pf/images/graemlins/laugh.gif e fytit :rolleyes:
 

Guest
Re: Copeza mendimesh....

Ditet kalojne, sjelljet ndryshojne, uen ndryshoj... ndoshta rritem. Kerkoj te njoh dike...qe e kam shume prane por edhe shume larg ne te njejten kohe. E pyes dhe nuk me pergjigjet.e degjoj por nuk nuk e kuptoj. Do te doja ta njihja por nuk di ta njoh.
E di qe do jete nje rruge e gjate dhe do jem gjithe kohen ne kerkim te njohjes te pyetjeve qe duhet ti drejtoj.
 

disku

UNI
Re: Copeza mendimesh....

lindja dhe vdekja jan si shalet e femres:
E rencishme eshte cka shkon ne mes /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

disku

UNI
Re: Copeza mendimesh....

The fear i c when i look in your eyes
makes me belive im one of a kind.
 

Ema

Goddes
Re: Copeza mendimesh....

Po mendoja se sot eshte dita e fundit per nje periudhe jo te shkurter qe shkruaj ne AF. /pf/images/graemlins/frown.gif
S'kam c'me bo,do boj edhe une pushime ne shpi,me u pjek si ne furre me 48 grade /pf/images/graemlins/frown.gif

Iu du fort,ja kalofshi mire! :wave:
 

Guest
Re: Copeza mendimesh....

Fillimisht postuar nga Ema:
[qb] Po mendoja se sot eshte dita e fundit per nje periudhe jo te shkurter qe shkruaj ne AF. /pf/images/graemlins/frown.gif
S'kam c'me bo,do boj edhe une pushime ne shpi,me u pjek si ne furre me 48 grade /pf/images/graemlins/frown.gif

Iu du fort,ja kalofshi mire! :wave: [/qb]
Pushime sa me te mbara Emes.I kalofte atje ku ja do zemra dhe me ke i do zemra!
 

Ema

Goddes
Re: Copeza mendimesh....

Pashe nje cift nga autobuzi:-Kjo goca qe qante,ishte meshtet mas i shtylle dhe floket i ishin shpernda neper surrat,krse ky cuni qe ulurinte(uuuuuuuuh,ca dridhmash...s'do doja me qen kurre ne vend te tyre) /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Ema

Goddes
Re: Copeza mendimesh....

[/QUOTE]Pushime sa me te mbara Emes.I kalofte atje ku ja do zemra dhe me ke i do zemra! [/QB][/QUOTE]

:rolleyes:
 

disku

UNI
Re: Copeza mendimesh....

Tala al berdu alejna
min thanija til wada
waxhaba shukru alajna
mada a lilAhi da....

Pushime te mbara Ema /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: Copeza mendimesh....

...shije e athet,tek mendoja se fundja po ti thoja arsyen do ish e njemijta here qe do tregohesha me se e sinqerte e mgjth nuk mendoj se vertet kur njerezve u thuhet ajo cfare vertet gabojne te mos mendojne se ua thua per ters,mjaftoi nje veprim ne dukje i vockel i pamatur madje mendoj te ishte edhe i induktuar qe fundja te nderroja mendimin qe kisha per vite radhazi.
Me mungon melhiades,fundja do ta takoj neser por gjithsesi ne rruget e gjera plot pluhur koha do kaloje duke pare makinat ne nje ane apo ne tjetren,apo duke bisedu per te pse jofundja ka ca dite qe kam akoma shijen e athet ne goje...
 
Status
Not open for further replies.
Top