Cili eshte vesi juaj me i keq?

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

vesi me i keq qe nga sikleti prek shpesh floket...dhe buzeqesh me shume se cduhet zakonisht.
 

brenatohyseni

Forumium maestatis
Vesi im me i keq eshte kur me genjejne dhe i degjoj nuk bej sikur i besoj jam i drwjte per drejte dhe do te jap te kuptosh qe nuk me binde por mendohu mire para se te veprosh dhe flasesh heren tjeter me jep ate qe meritoj sido qe te jete dhe nuk me pelqen te arsyetoj gabimin e bere dy ftyrat i urrej.!!!
 

katsune

cherry blossom
nganjehere bej sikur po degjoj bashkebiseduesin por ne te vertete jam e perhumbur ne mendimet dhe fantazite e mia :p
 

Almaa'95

Papirus rex
Humbas shpejt interesin. Ne fillim me pelqen dicka per vdekje pas pak kohesh me besdis. E vetmja pjese argetuese e kesaj jane situatat me djemte. Hutohen. Se kuptojne c'ndodhi. Lol
(duhet te jete e sikletshme te flesh me zemra te zgjohesh me bllok) :p
 
Top