Cili eshte vesi juaj me i keq?

TheWanderer

Primus registratum
Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

Will, ja ky eshte vesi i keq. direkt me trashegime ti /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif Kush foli per trashgimtare ektu /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 

Piccolina

Primus registratum
Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

Po pra, une jam kundra marteses, dua vetem aventura /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

un fola mo /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif

vdes per keto dashurite virtuale /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
 

Shahisti

Primus registratum
Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

Flas me gishta, z'di me eshte bere shprehi, ky ves!
Me siguri ka t'beje me shahun..
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

shahu esht per pleqt mo /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif lene t'shkretin, esht e vertetume shkencerisht qe t'lodh me shpejt nga trut, se c'te lodhin me t'vertet vitet qe kalojn /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif .
 

Shahisti

Primus registratum
Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

hemm, vesi yte na qenka, qe t'mirresh me filozofi!! Me pelqen sinçerisht, ky paramendim!!
Shahu me pelqen, sidomose kure kundershtari ka nji figure me teper! S'ka ma mire se t'a sfidosh kalin numer 3!! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_boohoo.gif
ps. filozofi e shahistit!,
 

policia

Forumium maestatis
Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

nje nga veset qe kam eshte se filloj behem e besdisshme kur me ngacmojne sendet qe kam ne makine, ose kur i kane kepucet pis dhe me hipin ne makine, nuk e duroj dot kete gje, dhe filloj "mos e prek kete mos e ngacmo ate", me nje fjale i bej te mos me hipin me ne makine ...
 

policia

Forumium maestatis
Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

kam nje ford yll fare, po nuk eshte ketu puna, se mund te kesh edhe 3 makina dhe nuk e ke problem nese te behen pis apo te prishen, por problemi eshte qe une jam e fiksuar pas gjerave te mia, dhe sidomos pas makines...
 

antip

Primus registratum
Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

Domethon qe i jep gjonat me veshtirsi... ky po qe o ves i keq /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/cool.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif
 

shefki

Papirus rex
Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

S'jam i sigurte nese enderrimi syhapur eshte ves apo thjesht nje krim qe mund te ndeshkohet thjesht me nje shqelm b...
 
O

OaSiS

Guest
Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

vallai me te thon drejt e shpirtit mo si i thojn vesi im me keq eshte qe kur shof i femer te bukur fiksohem shum edhe filloj ta zhvesh me sy (shum ves i keq ) tma bojn hallall ato qe kom xhvesh der tani :p
 

SATURN

Primus registratum
Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?

e mire se vetem me sy i paske zhvesh.
nuk quhet ves!
 
Top