Cfare mendoni per Vajzat e forumit....

Bardhyli00

Forumium maestatis
Pse kishe gje?Nqs nuk ta kemi vertetuar ,,ta vertetojme :D
he nje here,me se do te me tregosh qe je luaneshe,dhe jo mace e eger hhahahhahahhahhahhahah..............jam shume kurioz te shohim pak ..................he pra megi
 
Top