Cfare mendimi keni per anetaret e forumit.

Eléonoré

Valoris scriptorum
Personalisht me pelqejne qe te gjithe.
Debatet, polemikat ose ankesat jane normale ne nje Forum dhe kjo e ben edhe me interesant ate.
Ka lezet kur shikon @Al-Punk me ate foton e profilit :D ose @gurax tek shpjegon per universe paralele, @Aki qe flet per Star Wars me aq passion, @Alephh qe jep leksione Gjuhe Shqipe, @hermetica tek poston shkrimet e saj plot dashuri,@El@ qe pasditeve kalon ne Dj Console:p @Lisa qe lyen fotot me furce qe te mos dallohet fytyra :D, @joetisti_ qe bie cope pas gocave,@Hope qe nderron statusin e profilit 4 here ne dite me poezi dashurie si Pablo Neruda:), @Almaa'95 qe poston cantat e saja te bukura @Balahk tek perqapuf @Lisa, @-Zana- n qe tregon koleksionin e ri te Victoria's Secret :p ,@Timi qe qan hallet e IRCD :p, @tropojanja qe sa her vje tek tema "thuaj nje fjale" i thote nga 4+,@Aldo qe ankohet per abuzime :D:D,hmmm tjeter @hurtlocker qe meson antaret te bejne qitje ne poligon :D etj etj se ka shumeAhh po, @Universal qe shlyen ndonje koment tek tuk(shaka),dhe te gjithe anetaret e tjere qe spo me kujtohen per momentin.
Jeni Fantastike !!


Pervec Universal dhe Hermetica , te gjithe te tjeret, permendur me siper jane TE PAPELYESHEM.Eleonore
 
Top