Cfare mendimi keni per anetaret e forumit.

Almaa'95

Papirus rex
Ahahahah lot lot.
Tipike kriza te moshes se mesme, ka probleme me veten dhe mendon se ja ka fajin bota. Kam folur njehere me ty shoku dhe e lam qe te evitonim njeri tjetrin per te miren e forumit. Tani ki BURRERINE te mbash ato qe ke thene asgje me pak asgje me shum:)

@Balahk s'eshte nevoja te sqarohet cdo lloj prerje qe kerkon vemendje duke cenuar ne te dy. Besoj tgitheve u'a pret mendja qe une kam nje jete personale jasht ktij ekranit sikurse mund ta kesh dhe ti. Te mendojne cte duan, rendesi ka shoqeria jone. Respekte.. :D
 

hurtlocker

Valoris scriptorum
Ca burrerie ka ai?
Thote forum leshi,rri nje muaj jasht e futet prape;):D
skam ndenj jashte me kishin bllokuar nje muaj e gjysem... natyrisht shpresoj ta bejn edhe me ty duk par fjalorin prej rruspie histerike qe perdor...
 

hurtlocker

Valoris scriptorum
Ahahahah lot lot.
Tipike kriza te moshes se mesme, ka probleme me veten dhe mendon se ja ka fajin bota. Kam folur njehere me ty shoku dhe e lam qe te evitonim njeri tjetrin per te miren e forumit. Tani ki BURRERINE te mbash ato qe ke thene asgje me pak asgje me shum:)

@Balahk s'eshte nevoja te sqarohet cdo lloj prerje qe kerkon vemendje duke cenuar ne te dy. Besoj tgitheve u'a pret mendja qe une kam nje jete personale jasht ktij ekranit sikurse mund ta kesh dhe ti. Te mendojne cte duan, rendesi ka shoqeria jone. Respekte.. :D
te dukem ne krize????????????? :D ahahahah.... ater mosha e mesme.... :) ti ke krizat identitare te 60 vjecares me jeten te shkuar dem dhe i ke sot qe je 20 vjec....te rpesim ty kur te arrish moshen e mesme...gjithmone nqs e arrin me frekuentimet sociale qe ke, substancat qe perdor dhe mundesit e kontaktit te semundjeve te pasherueshme....

shoqeria jote me balakh??? po citoj fjalet qe i ek shkruajt nej cuni tjeter ne ket forum "te kam perdorur, te kam drejtuar si kam dasht, te kam shtyre te zihesh e te besh cme ka interesuar mua"... :)
 

joetisti_

Locus omnem
Meqe eshte muhabeti tek 'e kerkuara', une s'ia kam kerkuar asnjeres. Nja dy qe kane dashur te ma japin vete, i kam refuzuar se jam i turpshem.
Ah keto vajzat shqiptare! Jane me te mirat e botes e megjithate s'do te mosojne kurre si te "luajne" me djemte...

(tema) Jane te shkelqyer! Jane te shkelqyera!
 

hurtlocker

Valoris scriptorum
Meqe eshte muhabeti tek 'e kerkuara', une s'ia kam kerkuar asnjeres. Nja dy qe kane dashur te ma japin vete, i kam refuzuar se jam i turpshem.
Ah keto vajzat shqiptare! Jane me te mirat e botes e megjithate s'do te mosojne kurre si te "luajne" me djemte...

(tema) Jane te shkelqyer! Jane te shkelqyera!
ihihi....
eve una jam i turpshem :hidhu:
 

Monroe

Valoris scriptorum
Nuk e di sesi qenkan ber antaret, kur kam qen ne 2011 antaret skishin urrejtje per njeri tjetrin, ose jam gabim un besoj
Njs dikur kam qen aktive tashti pertoj tjem serish skam mendim tkeq tgjith jan te mir asnje sesht i keq
nforum hym x tu argetuar e x te heq stresin e dites
 

Balahk

Locus omnem
U be kohe qe jam lagruar nga ketu,dhe per kuriozitet jam futur keto dy dite..e po shoh qe disa nga antaret e vjeter kane ikur..disa nga keto te mbeturit,snuk hic..por ka nga te vjetrit qe gezojn akoma respektin tim,si-aki,joetisti :)
Ndersa nga te rinjt,Tinker.kshu vetem duke e lexuar,trasmeton shume pozitivitet :)
 
Top