Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot? :)

joetisti_

Locus omnem
gjestet me intensitet te ngjeshur te nje vajze, sado te mirekontrolluara, qe te me terhiqte vemendjen e ta shijha. Une shkarazi e pashe dhe ishte vertet shume e mire.

Ajo e sigurt se do te lija mendjen per te po ta shihja, se si duket padashur jam dukur indiferent, insistoi sa me ne fund e pashe mire, dhe ajo u qetesua. Por u shqetesova une !
 

joetisti_

Locus omnem
sot nuk buzeqesha, vetem u eksitova duke pare vajzat teksa buzeqeshnin... (shyqyr qe s'na pyet dikush "cfare ju beri te qani sot") [jo per faktin se buzeqeshnin, u eksitova :) Sepse jane dhe vishen teper seksi]
 

joetisti_

Locus omnem
une s'kuptova asgje nga keto siper. Fusni edhe ndonje sqarim apo perkthim per cka vini :)

Mua te buzeqesh me beri Tinker me ate foton si vampir qe kishte vene... Uuuu, dhe sa frike. Madje edhe nga vetja me erdhi frike :p
 
Top