BMW - Wild Car

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: BMW - Wild Car

Fillimisht postuar nga anny:
[qb] me kete temen na keni heq petllen per zotin
po BMW X5 ESHTE ABSOLUTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
SIDOMOS E ZEZA,EDHE ME XHAMA TE ZI [/qb]
/pf/images/graemlins/laugh.gif there you go. Ja edhe ca te tjera.
Keto me posht jan nga Pimp my ride WCC 2003 BMW 745 LI.
 

anny

Primus registratum
Re: BMW - Wild Car

eshte ylllllllllllllllllllllll fareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
thnx per foton
ishte wawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: BMW - Wild Car

Fillimisht postuar nga anny:
[qb] eshte ylllllllllllllllllllllll fareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
thnx per foton
ishte wawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww [/qb]
Any time /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Njoftime

Primus registratum
Re: BMW - Wild Car

Me ne fund BMW Z4 Coupè eshte gati per te debutuar ne treg, brenda fundit te veres 2006. Motori me 6 cilindra 3.0 ga 265 Cv e prazantim me te vertete sportiv. Arrin nga 0 ne 100 ne vetem 5,7 sekonda, shpejtesia e kufizuar deri ne 250 Km/h.

 

Agon

Primus registratum
Re: BMW - Wild Car

nje kujshia im e ka

BMW 7 (si ne filmin transportet) v12, 5.4, me lekure me muzike, me krejt. E ka testu dhe ai bmw ka ecur 190 mila ne testimet ne nje bmw stores. une me se shumti e kam grah 250 km/h.
 
Top