BMW - Wild Car

X-GoodBoy

Primus registratum
BMW - Wild Car

 

KESI_USA

Primus registratum
Re: BMW - Wild Car

apapapapapapap. u drive me crazyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :goofy: will i EVER have the chance to get in one of those? /pf/images/graemlins/frown.gif
 

KESI_USA

Primus registratum
Re: BMW - Wild Car

Fillimisht postuar nga X-GoodBoy:
[qb] That's my dream so why not make it two of us :thumbsup: [/qb]
aaaaaaawwwwww /pf/images/graemlins/smile.gif Why not sweety :wave:
 

Love_Sponge

Primus registratum
Re: BMW - Wild Car

Te bukra jon po sikur me kane dale nga qefi. Kam bo gara me 3 BMW (98-325is dhe 2001-330c)aha ne fillim e nisa me friken se dukeshin te modifikuara po deshtuan shume shpejt. Sa per makinen time, 94 Ford Probe GT me motor Mazda (japonez jo amerikon) ka vetem 200HP stock (ne vend te 164HP te versionit amerikon). I kam bere Headers, Cold Air Intake me KN filter, 2.5 inch exhaust system, Fuel pump regulator, ECU chip, Tokico 5 way adjustable struts, Cross drilled Brembo rotors ene ca budalliqe te vogla. Se shpejti do i fabrikoj nje turbo T3/T4 qe te arrij ne 290Wheel HP (tani per tani qendroj ke 194whp)edhe ti boj icik zbor ktyne te tjerave (thinkin 350Z /pf/images/graemlins/wink.gif . Vetem me M3, M5, Cobra :shrug: sma mban.
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: BMW - Wild Car

/pf/images/graemlins/laugh.gif man, put your car in the web so we can see that. M3 is da best sport car.
chech this one:

2-Liter, I6, 24-Valve, DOHC, SEFI Engine, Front Mounted With Horsepower Of 333@7900, Torque Of 262@4900, Cast-Iron Block and Aluminum Alloy Cylinder Heads
Extended Service Interval For Distributorless Ignition
Engine Oil Cooler


2004 model.
Isn't that great?!

here is serie 6. missing to this collection
Peace...
 

ALBIONI

Primus registratum
Re: BMW - Wild Car

X-DJ.E dhe
X-GoodBoy
aka ndonje mundesi me me
treguar se si postohen fotot
se nuk po di se si ti nis
flm
 

aspahiual

Primus registratum
Re: BMW - Wild Car

Kur ishte Abramoviq (Presidenti i Chelsit)ne Moske vjet veres ishte i shoqeruar me 7 cope te tilla vec me nje ndryshim qe ishin ngjyre te zeze.


Great car
 
Top