Bleona Qerreti NAKED!

durrsaku

Forumium maestatis
Re: Bleona Qerreti NAKED!

Kodi nuk e ka cicen aq te modhe Bleona, osht rob tjeter ajo /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

nirvana_m

Primus registratum
Re: Bleona Qerreti NAKED!

duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu adelinen nudooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 

olololol

Primus registratum
Re: Bleona Qerreti NAKED!

Bleona Qereti dje ishe e ftuar si kengetare se bashku me disa te tjere tek Disko Calvin, eshte verte e mire .Si rrush .
Mos u merrni me jetene tyre e me thashethemet lart-poshte merrini ate qe doni tek to e ne kete rast kenaqesine e muzikes.
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Bleona Qerreti NAKED!

Hahahahaaaaaaaaaaaaaaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

/pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

tushi

Valoris scriptorum
Re: Bleona Qerreti NAKED!

hallall i kjofte vajzes

s'ju dridh qerpiku para pushtusit italian /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif

vetem kur i thane mbrapa kamerave venja doren bibilushit se kshtu e don puna ja vuni /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/whistle.gif
 
B

burbuqek

Guest
Re: Bleona Qerreti NAKED!

1. foto eshte fake (fallco) e para as nuk ngjan fare me Bleonen, dhe duket fare mire qe nuk eshte ajo.
2. shume shqiptare kane pare video verdall me aktore erotike si Aria Giovanni ose ndonje tjeter dhe thojne shikoni kjo eshte Bleona Qereti. Gjithashtu dhe video nga Zone e lire (Zone idiote) qe merr persona te tjere neper internet dhe i shfaq ato sikur jane persona vip shqiptar. ca trapash...

Persa i perket Videos, jane vetem llafe qe dine ti bejme ne shqiptaret, video te tille me Bleonen asnje nuk ka pare, edhe nqs ka pare, do kete qene ndonje erotik/porno aktore dhe e kane marre per Bleonen. Po te kishte video, do te kishte dale sheshit edhe me shpejt se Video e Inisit, jo me qe ka 2 a 3 vjet qe pergojohet. Tung!

NUK KA ASNJE VIDEO TE TILLE!
Bye Bye!!!
 

gangsterja

Primus registratum
Eshte e vertete pasi Bleona Qereti qe ne fillim te karrieres se saj muzikore dilte ne menyre te skandalizuar,e jo tani qe eshte ne Amerike.
 
Top