Bleona Qerreti NAKED!

Nobis

Primus registratum
Bleona Qerreti NAKED!

Mora vesh qe dhe nje tjeter vip si bleona qerreti paska bere nje hot video.
e ka njeri kete material?
thone qe eshte shperndare dhe ne internet.
 

kalel

Primus registratum
Re: Bleona Qerreti NAKED!

po te jete e vertet te sa do ce te kushtoj une do e bleje /pf/images/graemlins/blush.gif
 

Leshatani

Primus registratum
Re: Bleona Qerreti NAKED!

Po cila NUK eshte fotografuar NAKED-cullak deri tani !???
Te vallzosh lakuriqe apo gjysem lakuriqe eshte pjese e profesionit te muzikes sot
Ne vitet 50-60-70-80 ishin kriteriet te behesh kengetare si p.sh.
- ze melodik
- ze te kjarte
- talent muzikor
-etj,etj
ne vitet 90.... e deri me sot nuk kerkohet te keshe ze melodik, mjafton te kesh trup te bukur dhe te kesh sa me pak rroba-tesha ne trup, shembulli me i mire eshte
Adelina Ismaili e cila nuk ka as ze e as talent, por qe nga mosha 10 vjeqare ka kenduar gjysem lakuriqe e tani jane bere thuaja te gjitha te tilla.
Para 30-40 viteve ne kohen e N.Pagarushes apo te Luan Hajres zeri melodik ishte primare.
Bleonen e shoqet e saja askush nuk i DEGJON por te gjithe vetem i SHIQOJNE.
Shiq shifet shume Dardane e kane keqkuptuar kulturen Evropiane.
Ne shtetin ku une jetoj Adelina e Bleona nuk tranmetohen ne kanalin shtetror por ne ato private per ate se i takojne me teper zhanrit te "striptizit"
 

Nobis

Primus registratum
Re: Bleona Qerreti NAKED!

spo na duket ai aureli se ai i mban keto videot /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Blendi

Primus registratum
Re: Bleona Qerreti NAKED!

Kjo eshte genjeshter. Ju lutem mos promovoni keto faqe dallavere qe krijojne skandale te paqena.

KJO VIDEO KA VITE QE FLITET - ASKUSH NUK E KA PARE. NUK ESHTE BERE ASNJEHERE.
 

kalel

Primus registratum
Re: Bleona Qerreti NAKED!

e numero 111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111bleona
/pf/images/graemlins/rockband.gif
 

Nili

Primus registratum
Re: Bleona Qerreti NAKED!

1. foto eshte fake (fallco) e para as nuk ngjan fare me Bleonen, dhe duket fare mire qe nuk eshte ajo.
2. shume shqiptare kane pare video verdall me aktore erotike si Aria Giovanni ose ndonje tjeter dhe thojne shikoni kjo eshte Bleona Qereti. Gjithashtu dhe video nga Zone e lire (Zone idiote) qe merr persona te tjere neper internet dhe i shfaq ato sikur jane persona vip shqiptar. ca trapash...

Persa i perket Videos, jane vetem llafe qe dine ti bejme ne shqiptaret, video te tille me Bleonen asnje nuk ka pare, edhe nqs ka pare, do kete qene ndonje erotik/porno aktore dhe e kane marre per Bleonen. Po te kishte video, do te kishte dale sheshit edhe me shpejt se Video e Inisit, jo me qe ka 2 a 3 vjet qe pergojohet. Tung!


NUK KA ASNJE VIDEO TE TILLE!
Bye Bye!!!
 

LORD

Forumium praecox
Re: Bleona Qerreti NAKED!

...eshte montim... skan lene ftyre pa i vu ksaj fotos qe thu ti.
Ju arrisni te rritni numrin e postimeve apo si eshte eshte puna qe merreni me kto budalliqe?
 

Hushh

Primus registratum
Re: Bleona Qerreti NAKED!

eshte bere nje ceshtje kombetare kjo e filmit porno te Bleones. Me siguri qe jane fjale kot, pasi po te kishte nje te tille, me kete sistem shperndarje qe ekziston ne ditet e sotme, do ta kishin pare te gjithe qe te nesermen e daljes ne treg.
p.s. ai me siper eshte fake!
 

ados

Primus registratum
Re: Bleona Qerreti NAKED!

Nejse, rendesi ka qe shqiptaret mesuan se cfare eshte porno-art,them se do kemi te ardhme te kete fushe.Talentat i kemi,femrat jane njesha..Pse mos te behemi"porno industri" e ballkanit..:p
 

MLK

Primus registratum
Re: Bleona Qerreti NAKED!

Emrin te muri mrapa me buke peshku e ka shkrujt /pf/images/graemlins/laugh.gif apo me peçigllaz /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Bleona Qerreti NAKED!

Prape te website i Relit qenkan keto gjonat e /pf/images/graemlins/laugh.gif

I githanshem djali apapapapapa /pf/images/graemlins/laugh.gif

Sa per Bleonen, shume e ka vonu qe e ka mbajt me dore, ka ardh koha ta leshoje /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top