10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

OROSHI

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

Ja dhe nje-Haxhi Qamili,Turkoshak,anadollak,tradhetar i kombit te tij!!! :smash:
 

great

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

enver PUSHTI.
Nexhmije Pushtja.
FATOS NANO.
ZOGU.
FATOS KLOSI.
HAMZA KASTRIOTI.
MEHMET SHEHU.
XHELIL XHONI.
RAMIZ ALIA.
E VEJA E HYSNI KAPOS?
 

great

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

PIRO DHIMA
LUAN SHABANI
MIRELA MANJANI
ESAT PASH TOPTANI
ZANI CAUSHI(I DEGJENERUAR)
GENC POLLO
BYROJA POLITIKE
ARANIT CELA(NUK KA FALJE)
ILIR META
SKENDER GJINUSHI
 

GJENERALI

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

o Sulltano tani e lexova une ca kishe thone ti /pf/images/graemlins/laugh.gif ehehehe kemi edhe 1 vend per ty plako ne Porto Palermo /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

FRUSA

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

1) Xhaxhi (AI... I MADHI)
2) ZERI I POPULLIT (kelyshet e te madhit prapa saj)
3) FATOS NANO (sa ka vajtur numri 6+ qeveri e mut asgje per popullin vetem per vjedhje..si nuk ngopet ky njeri dhe te thote mjaft...po ja shet shqiperine grekut e ben koshi i plerave i italianit PTTY te **** RRoBT...tradhtar fare e keqe)
4) ZOGU
5) - 10) te gjithe ata qe po i shesin grekut tokat tona
 

ARTAN GJELI

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

Fillimisht postuar nga Heinrich Himmler SS:
[qb] 1.)Slobodan Milloshevic
2. Shoku shpati me shoke
3. Fatos Nano [/qb]
ndoshta edhe yt ate.
 

OROSHI

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

Oniro,nuk e di se cili nga keta tre emra te preku ty plako???? :confused: :confused:
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

Enver Hoxha
Ahmet Zogu
Esat Toptani
Leka Zogu
Fatos Nano
Sali Berisha
Bashkim Gazidede
Ibrahim Rugova
Reiz Cico
Xhoana Nano
 

OROSHI

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

E-sat Toptani
N-exhmije Xhuglini
V-eziret shqiptare
E
R-amiz Alia
H-ysni Kapo
O
X-oxe Koci
H-ekuran Isai
A
----
 

FRUSA

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

JU DONI DHJETE FIGURA MORE TRIMA ...
NUK E DI SA FIGURA JANE KETU POSHTE I NUMERONI NJIHERE PO KTO FIGURA JANE TE URRYERA PATJETER
KELYSHET E QENIT POSHTE DULLA!!!
darkaefundit.jpg
 

Ela_001

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

Me beri per te qeshur ky montazhi ketu siper. I bukur!

Do thoja te urryer jane te gjithe ata qe kane shitur shqiperine per interesa personale, si dhe ate qe kane perdhosur popullin shqiptar ne shekuj!

Kryesori fare: Fatos Nano qe vazhdon te beje krime mbi popullin dhe per bashkepunim me greket, krijimin e krimit te organizuar, dhe per krizen ne te cilen e ka zhytur Shqiperine!!!

Esat Pashe Toptani, per tradhti ndaj kombit!

Ish Byroja politike.

Ahmet Zogu per shitje dhe vjedhjet, por edhe per aneksimin e interesit kosovar.

Ka shume te tjere, por me teper do vecoja edhe Greket e Serbet, gjithashtu dhe Malazezet per dhunen qe kane ushtruar ndaj shqiptareve.

Urrejtje te madhe kam dhe per turqit per erresiren e plote qe i sollen kombit tone per 5 shekuj me radhe, por me teper per varferine e madhe intelektuale qe shkaktuan. Gjithashtu dhe per zhdukjen e veprave dhe provave te kultures tone mijevjecare.
 

Male850

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

Fillimisht postuar nga FRUSA:
[qb] JU DONI DHJETE FIGURA MORE TRIMA ...
NUK E DI SA FIGURA JANE KETU POSHTE I NUMERONI NJIHERE PO KTO FIGURA JANE TE URRYERA PATJETER
KELYSHET E QENIT POSHTE DULLA!!!
[/qb]
Nga ana e gjeneralit

[qb] o FRUSE ate foton me siper e kam bere une me montazh dhe ti e ke marre tek Forumi SHqiptar apo jo ??? Nejse rrofsh se i kisha bere format PC dhe se kisha.Sa per dijeni ajo foto nuk shan Enverin,se Enveri eshte ul tek vendi i jezu krishtit,por shan SAliun tend dhe ramizin qe rrijne bashke aty si skutha dhe bejne muhabet ne vesh. Shife mire foton ,shife!
[/qb]
:devil: :wave: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

FRUSA

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

o FRUSE ate foton me siper e kam bere une me montazh dhe ti e ke marre tek Forumi SHqiptar apo jo ??? Nejse rrofsh se i kisha bere format PC dhe se kisha.Sa per dijeni ajo foto nuk shan Enverin,se Enveri eshte ul tek vendi i jezu krishtit,por shan SAliun tend dhe ramizin qe rrijne bashke aty si skutha dhe bejne muhabet ne vesh. Shife mire foton ,shife!
Fotua tregon figurat e urryera te popullit tone te gjithe ca jane ne foto (Enveri ne krye)e une nuk jam as me salen as me nanon as me asnje nga ata qe po ushqen dulla ne foto
qe e mora une dhe solla foton ska shume rendesi une doja ti tregoja keta fytyra te qelbura dhe njehere ketu te kjo tema vetem kaq
 

mikja

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

O FRUSA me kenaqet jashte mase me zgjedhjen tuaj me bere te shkyem gazit bravo i keni fituar te gjitha piket.Keni nje nje fantazi per tu admiruar jam plotesisht dakorte me zgjdhjen qe keni bere.
 

LERTI

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

luan shabani eshte peshengrites shqiptar si piro dhima ...edhe ai me pasapaortte greke e ka mohuar qe eshte shqiptar...dhe aktivizohet me ekipin grek..
po e pati thene ne te vertet ............ haram qumeshti i gjirit te nenes, dhe buka me krip qe i ka dhene babai .......... keto lloj njerezish une i urrej me gjithe zemer dhe nuk i quaj shqipetar ...... sepse ato njerez nuk kane asnje vlere njerezore .........

si mund te mohosh SHQIPERINE qe te rriti
si mund te mohosh te kaluaren tende
si mund te mohosh qumeshtin e nenes
si mund te mohosh buken qe te ka dhen babai i cili ka derdhur djersen e ballit per te rritur nje femije haram i cili harron te gjithe njerezit e tij per ca euro greke te flliqta
si mund te jetosh duke ngrene ato euro qe ti ka dhene greku dhe duke menduar se nena dhe babai mallkojne veten qe rriten nje femij qe do ti perbuzte pas disa kohesh
si mund e jetosh duke ngrene ato euro greke te flliqta duke mos patur respektin e popullit tend te vertete
si mund te jetosh duke share vendin tend ,ate vend qe te lindi e te rriti

EPRA O POPULL SHQIPETAR , KETO NUK JANE NJEREZ ,KETO JANE KAFSHE PA ASNJE LLOJ NDJNJE NJERZORE ,,,,,,,, HARAM ,HARAM ,HARAM

KJO VLEN PER manjola manjanin,piro dhimen dhe luan shabanian VDEKJE TREDHETAREVE ......
 

Renea88

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

o Lerti pse ja fut kot ti tu sha Mireal manjanin o burre apo pirro dhimen, Pirro ishte grekofon me prejardhje nga Greqia kurse Mirela gjeti ato mundesi ne Greqi qe nuk ja dha shqiperia....para se te shajme te tjeret duhet ta fillojm nga vetja
 

LERTI

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

Mirela gjeti ato mundesi ne Greqi qe nuk ja dha shqiperia....
pse si boheshkan kto njerezit direkt atlete? ajo eshte stervitur qe e vogel ne moshen 7 vjecare ne shqiperi .... kush e sterviten ate ? nuk e sterviten shqipetaret? apo u stervit vet PO NEJS PROBLEMI NUK ESHTE KETU .PROBLEMI ESHTE SE ATA TE TRE MOJHOJNE SE JANE SHQIPETARE..........
TRADHETARET E MUTIT
 

ledioni

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

Enver Hoxha nuk eshte nje figure e urryer, ai u be i tille pas renies se komunizmit sepse sa ishte gjalle ai ishte nje idhull per shqiptaret, edhe pse mund te mos ta pranoje ideologjine e tij ishe i detyruar sepse te fuste plumbin ne lule te ballit. shqiptaret ne pergjithesi nuk urrejne keshtu qe eshte e veshtire te japesh nje perkufizim te sakte.
 

soni2

Primus registratum
Re: 10 figurat me te urryera te Historise shqiptare!

me vjen me te vertete keq ta them por renditja ime eshte
1 populli
2 populli
3 populli
4 populli
5 populli
6 populli
7 populli
8 populli
9 populli
10 populli


sa keq me vjen ta them por eshte populli vete qe ju shkon mrapa te gjith atyre qe keni siperpermendur dhe ne qe bertasim ktu sjemi te zotet as te ikim te votojme per nje ere ndryshimi te mundshem
e kemi fajin vete o njerez sepse nuk po bejme asgje per te ndryshuar atehere kur ato qe jani dhe ishin ne pushtet nuk erdhen me dhune
kemi kohe qe nuk jemi me te nenshtruar por ndjenja e pafuqsise na ndjek si hija e vdekjes

ku e lam e ku na mbeti vaj vatani mjer mileti
 
Top