Çfare po beni ne keto caste?

Artin

Papirus rex
Ditë e keqe sot... më ndodhi një ngjarje e pakëndshme që në mëngjes që ma prishi humorin e ditës, por edhe më bëri të mendoj se duhet t'i përshpejtoj ato plane që kam, ndryshe këto gjëra të pakëndshme do të ndodhin shpesh.
 

Artin

Papirus rex
Një kafe në drekë, me këtë gotë të re...
E veçanta e kësaj gote është se ka 6 kitara të ndryshme.
Çdo herë që pi kafe, kjo luan nga një melodi të re dhe nuk të mërzitet...

 

Airbourne

Papirus rex
Zrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..alo Airbourne.
Ckemi Beaute?
Nga pushimet e vitit te kaluar ke akoma disa dite,dhe po deshirove javen qe vjen mere pushim!
Dakord se kam akoma dhe 4-er dite.
Okay Airbourne se kte muaj tu bene kater jave ne shtepi...apropo....me shendet mire je???
Sme gje gjo mu...Alles Roger,ma jep pak Camila se e degjova dhe du ta pys per dicka!
Alo Bourne.
BOMBA...je shume e mire,por mos i thuj gjo Beautes....fund jave te mbare.
Hihihihihi....danke Beni.....no problem.
Oh tu bofsha...PUC.
Bash KSHU....se sa te merresh me KALBSINA ka trojet.
LG dhe KAQ.
 

Airbourne

Papirus rex
Ruset kane.....KOMPOZITORET dhe SHKRIMTARET me ABSOLUT ne HISTORI.
Ju pisanjoser nga gerxhet.
Urte...ZHULA.
 

Airbourne

Papirus rex
Kurac dhe sestre.Pro ARBENIT ose ksaj zenas bucis trojoris,leafis.
E di qe do humbasiq...ju PLEHRIS e KOQOVIS.
Chapeau.
 

Airbourne

Papirus rex
Cudi pra se Kepi, xha DeMo-Loni, theshnin qe ishte systemA qamet i mire....i drejte dhe mendonte per popllin..

PS...kur je shkodran BASH nanen tane e...SHKERDHAN.

IMUN AIRBOURNE.
 
Top