Çfare po beni ne keto caste?

Airbourne

Papirus rex
Edhe vedi po pi qaj rus dhe po kqyr....
EKSTREM.....BRILIANTIZEM=ART.

APROPO....ne bankat e shkolles nuk i meson dot apo KURRE....mungon diqka.
 

Artin

Papirus rex
Une per veti e pi qaj Llipton t'boronices.
M'kan thane se edhe qaji i turkit asht i mire po nuk e kam provue.
 

guestman

Forumium maestatis
Une per veti e pi qaj Llipton t'boronices.
M'kan thane se edhe qaji i turkit asht i mire po nuk e kam provue.
A don me dit ma shum bre?
Veq me pi qat qaj turkijet ki me pa hajr baci Behgjet. Amo dush me pi kejt sahonin e tyben kurrgjo me lon mrap. Qashtu ki me ja ni lezetin :D
 

Artin

Papirus rex
Po mundohem ta hjeki ket titullin llatinisht Forumium praecox e ta ve nji titull shqip po nuk di qysh.
A din mem tregu dikush si ta hjeki ?
 

joetisti_

Locus omnem
ne fakt pyetja "ne keto caste" do te ishte identike per te gjithe. "Po shkruaj ne tastiere" :p Une mund te pergjigjem se cfare po beja para se te futesha ne forum. Po haja nespulla. Sot ishte vala e pare e vjeljes per sivjet. Ishin te mira! :)
 

Artin

Papirus rex
Po shikoj ca foto.
Sot mësova diçka të re, që nuk e dija dhe mendoja se qe e pamundur të bëhej.
Dihet... sa të rrosh, do të mësosh.
 
Top