Shtepia Jone

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga gurax, 11 Sep 2007.

 1. Rockstar

  Rockstar Primus registratum

  @klea ku je mi tmort e mira se ke humb si vaji nlakra lol
   
  Al-Punk likes this.
 2. MrCool

  MrCool Oldschool

  Per @Lisa dhe @Aki nuk ke nevoje fare per Aiden, t'i sjellim ne te paketuara po deshe :p
   
  klea and Frank like this.
 3. klea

  klea Ad Maiora

  @Rockstar eshte rritur cmimi i internetit :lojacak::lojacak:
   
 4. Aki

  Aki Paint It Black

  kush mw thirri :p
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  prape nga dritarja u futa. Ku e vini kete celesin qe s'e gjej asnjehere ! :p

  Me zuri nje inat qe... dhe thashe me vete: Lisa do ta kete fshehur. Po e kapa, do t'ia fut me puthje faqeve !!
   
 6. Artin

  Artin Papirus rex

  Unë u ktheva prapë në shtëpi... më mungoi.
   
 7. Artin

  Artin Papirus rex

  Ka dhe shtëpi të tjera në mëhallë, të mëdha e të bollshme, por nuk janë si kjo.
  Kjo është e vogël, por e qetë dhe e freskët...
   
  Last edited: 22 Nov 2018
 8. Artin

  Artin Papirus rex

  Divanët e zinj prej lëkure që ka kjo shtëpi, janë shumë të freskët,
  kurse oxhaku prej guri që është përballë, e që është gjithmonë i fikur, e shton edhe më shumë freskinë...
   
 9. gurax

  gurax Pan ignoramus

  [​IMG]

  Gezuar Krishtlindjet. Uroj qe te tere ketu ne shtepi te keni qene mire.

  :duhan:
   
  Eléonoré likes this.
 10. Artin

  Artin Papirus rex

  Gëzuar!

  [​IMG]
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  c'me gjeti ! Me kishin mbyllur edhe dritaren. Sa frike qe keni, xhenem. E kush do te vije?! Edhe c'bera, u futa te vrima e deres nga hyn macja. Eh... s'i deshte b*tha as vrimes te me nxinte. Jam une moj - po i thosha. -Parullen tha! - "vajzat e af jane si karamele" ... qe me la.
   
 12. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  Kjo eshte shtepi magjike. Nuk mund ta shohe kushdo...vetem ata qe kane veti speciale... Nuk te duhet nje dere a dritare qe te hysh brenda saj... Nuk ka nevoje as te trokasesh... Vetem afrohu...deshiro... merr fryme... jep fryme...edhe je brenda. Missing you...
   
  Al-Punk likes this.
 13. Soul

  Soul Forumium praecox

  Tak tak ... hellou! Hellouuuu :D
  Qenka boshatisur komplet shtepia .... kushedi sa kohe ka se paska zene dhe merimanga hmmm. Horror! Tani te iki pa bere zhurme se mos me del ndonje fantazhem :kafka::oops:
   
 14. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Lesh o bo jo merimanga. Jan te xanun me protesta robt
   
 15. Artin

  Artin Papirus rex

  Boshatisja e shtëpisë është rrjedhojë e mirëqenies së lartë... banorët kanë nga 3-4 shtëpi dhe s'dinë se ku të rrinë më parë. Këtu vijnë vetëm për pushimet... meqë këtu moti është i nxehtë.
  Mirëqenia i ka këto gjëra...
   
  Al-Punk likes this.
 16. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  A e sheh kush te futet ne shtepi kur ate e le bosh AKREP?

  Cfare emri ka kjo rezidence?

  Al-Punk?
  King Bardhyl?
  Venom?


  A e di se kush jane ata qe te duan per pasuri???


  Adea
   
 17. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  This is my house!

  Final!

  The house is empty!

  This is my MOON and I will place the Albanian Flag on it!

  :hidhu:


  Elohim
   
 18. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  This house is locked.

  No one can enter inside!

  If you do I will electrify YOU!

  Consider this my final notice!


  El
   
 19. Soul

  Soul Forumium praecox

  Cilet jane Adea ? :lumtur:
   
 20. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Oh, Akrepi eshte nje debil nga Fieri. Eshte thuthuq dhe pijanec. U fut si troll ne shtepine e Universal dhe mori ne interviste gruan e ketij te fundit. Hermetica.

  Al-Punki deshiron te imitoje Hektorin POR i vjen tek gishti i kembes.

  King Bardhyli mund te jete gjithcka vetem jo King. Eshte edhe ai, sipas tij, nga Fieri.

  Venom kujton Babane te vdekur dhe do qe t'i marre pasurine. Une e drejtova tek Akrepi i cili jo vetem nuk ka pasuri POR ka edhe borxhe per te lare.

  Eshte edhe nje dy metrosh i gjate. Ka mundesi te jete Linux ose Joetisti apo Landi. Ky ose keta jane fierake. Burra (Burre) te martuar. M'a thote mendja qe e shoqja eshte nje shkurtabiqe e cila sa here qe e puth duhet te hipi ne maje te karriges per te bere kete pune. Vasili duhet te jete mbiemri i tij. Djali i shokut te ngushte te babit. Djale, me cfare mbaj mend, shume shume i bukur. Himarjot me origjine. U fut i ati si mbles tek im ate per te kerkuar doren time per te birin POR im ate refuzoi per arsye te problemeve familjare qe shoku i tij kishte hasur me te shoqen e cila e braktisi per nje grek.

  Ky Landi nuk eshte kaq debil me cfare po lexoj POR dikush tjeter deshiron te vjedhe gjithe "punen" e tij dhe t'a paraqese si te veten.


  As nje nga keta me intereson.  Adea
   
  Passion- Al likes this.

Shpërndajeni këtë faqe