Shtepia Jone

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga gurax, 11 Sep 2007.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Home sweet home......
   
 2. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Shtepia perseri.
  Mmm.

  Po, he si kene qene? Flisni flisni, mos keni droje!

  [​IMG]
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Me ate qendrim qe ke ti ne foto ..:eek:

  Kur do stolisim ne? Kur do e mbushim shtepine me drita?
  @Aki eja shpejt se do te prezantoj me dike
   
 4. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  gocaa e beni shtepine e bukur..:p
   
 5. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Unë do të sjell një dre të vogël, që të rrijë poshtë pemës...
  E pashë në një dyqan... e do ta blej këtë fundjavë.
   
 6. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Meqe do shkosh ,shiko mos gjen drita akoma se nuk po dalin keto qe kemi. Kemi shtepi te madhe.
  I dua dritat me program :p
  Ti @Lisa me duket se e dashke shtepine gati te stolisur kur te vish, po eja pak duku me shpesh te lash cik dritaret se do vendosim dhe aty zbukurime
   
 7. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Nesër do të blej edhe pemën edhe dritat me program. Pa harruar edhe drerin...
   
 8. Aki

  Aki Paint It Black

  Erdha, ma prezanto :p
   
 9. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  E bleva edhe pemen, edhe dritat edhe drerin, e do t'i sillja ketu, por ma prishen qejfin sot, e nderrova mendje.
   
  Last edited: 9 Dec 2017
 10. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Kush ta prishi qejfin ty sot?
  Po une po pres pemen dhe dritat dhe drerin nga ty sot . :/
  Ndero mendje prap dhe silli
   
 11. Aki

  Aki Paint It Black

  Po kerkoja ndonje peme kshu me hapesire ne mes te ndare ne dy gjysma, po spata fat, kshuq e pasi vjen dhe filmi ja kenaquni me kte :D

  [​IMG]
   
  Mystique likes this.
 12. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Ishte njera sot paradite, qe u kruajt vete. Me fyeu dhe e fyeva, ama po e perseriti prape, do ta bej per faqe te zeze, qe te mos dije se nga te shkoje...
  Kjo eshte pema... por nuk e kam mbaruar akoma. Do dhe ca zbukurime te tjera.

  [​IMG]
   
  Mystique likes this.
 13. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Pema qenka mjaftueshem e larte por perse nuk i hap me mire deget duket si e mbledhur
  Edhe dreri i bukur.
  :)
   
 14. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit


  [​IMG]

  Kete :p
   
  Aki likes this.
 15. Aki

  Aki Paint It Black

  Hahahahaha
  Ta quaj vetem po ma dergove dhurate :p
   
 16. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  I kam folur shume per ty :p
   
 17. Aki

  Aki Paint It Black

  Awwwww :spec:
   
  Mystique likes this.
 18. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Nuk e kisha mbaruar dje, i hapa degët shpejt e shpejt. Sot e rregullova edhe më mirë dhe pema mori formë konike. Do t'i blej edhe ca zbukurime shtesë.

  Sa te mire jane njerezit ketu tek kjo shtepi. Te urte e te kulturuar, jo si gjetke, ku vetem i çajne sumen njeri-tjetrit...
   
 19. Aki

  Aki Paint It Black

  Pa foto sbesojme, se me erdh keq per pemen ashtu me duket sikur do ngrije nga i ftohti :)
   
 20. Aki

  Aki Paint It Black

  E rrejshmeeeeee, ste besoj se eshte e jotja :p
   

Shpërndajeni këtë faqe