Shtepia Jone

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga gurax, 11 Sep 2007.

 1. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Fam Transparent

  E rihapur per te lehtesuar shkrimet. Tema e vjeter ishte shume e gjate.
   
 2. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: Fam Transparent

  meaner
  <<kiss>>
   
 3. abs

  abs nuk e di...

  Re: Fam Transparent

  O Guri t'lumt dora, jena fam. e madhe e kishim nevoj per pak zgjerim tokash
  sidomos kena dhe dasmen :D
   
  Last edited: 2 Mar 2016
 4. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Fam Transparent

  Urime per shtepine e re ....

  Ishalla na behet shpia me e bukur se kjo te fotoja ketu

  [​IMG]
   
  Last edited by a moderator: 11 Aug 2015
 5. abs

  abs nuk e di...

  Re: Fam Transparent

  Kiçi kjo shpija qe ke vu ktu, m'u dukeka si shpija e Hansit /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif

  Shpija jone /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif asht sa nje grandapartament bitte schön, asht e treta here qe marrim zgjerim t'gjan, martohen robt /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif e shpija do zgjerrrim. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_boohoo.gif

  ke ndonje ide per martesen e Blue? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 6. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: Fam Transparent

  Me ke do martohet? ...une kisha shpres mos lidhesha vet me te /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 7. abs

  abs nuk e di...

  Re: Fam Transparent

  ...po ti e lidh je moj yll me tan ato qe te kan xhan xhan /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif
  he se sa t'stabilizohet fillimi vjen prap ktu ajo po he /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/yay.gif


  ps: sot t'jam vu mrapa /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/Eliterate.gif po nigjoj dhe ket' qe vune tani /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/bier.gif
   
 8. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Fam Transparent

  Dolke, amaaaan me ke martohem un /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif
  a din gja kush per ndoj hajmalie, se t'a po ma marrin msysh dhandrrin /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif


  ps: serjuzisht tesh... ohhh ca m'ka kndu i kang shot "dhandrri" /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif cfar artistit e kam o zhoootttt
   
 9. abs

  abs nuk e di...

  Re: Fam Transparent

  ... cili /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_think.gif ai i madhi aaa apo... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif
  mos i ban shum' reklam se nuk i dihet, t'lexon kojshija e urdhnon mendjen e saj: u dashka provu njajo lloj meny'je /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 10. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Fam Transparent

  Blu-je blei dhandrit nje varg me hudra se tash ta po i lshohen te tana, jo per gja po malli i kojshiut asht gjithmone ma i mire se ai bahçes tate /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif

  P.S: Abs, une ate shpine te fotoja ne fakt e kisha taks veç per çiftet e reja te shpise mi. Qe me ardh me ba mujn e mjaltit aty pra /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
   
 11. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Fam Transparent

  Kici, dhandrri po s'pati mend ne kry asht problemi i tij. Fundja fundit AI humb /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif Pse do harxhoj kohe e lek e durim me vargje hudrash un'?

  A t'puthi iher, se t'sjell fat /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif


  ps: abs, s'ka te madh e te vogel /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
   
 12. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Fam Transparent

  Ou, ça paska nodh kshtu? A a ul Blueja prej fronit a ka dal nei azgan me trupin qiri, me syt e kthjellta, me mustakun nga njeni vesh te tjetri, me zemrën t'madhe sa Taraboshi?

  Blue, e ke e gjete na thuj se mos na duhet me i gjet kuj burr /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif.
   
 13. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Fam Transparent

  e gezofshi shpine e re /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wave.gif

  Kondre,
  po s'e prure turirin kendej kete vit ti ore, te ta kishim pare nje here pa miza /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 14. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Fam Transparent

  Kondre, no comment /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif ( Blue ... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif)

  kto per ty /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 15. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: Fam Transparent

  Bluje he mi u martove...me ka ngel mendja /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  Kondra edhe una /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 16. bobo

  bobo marksist-enverist

  Re: Fam Transparent

  abso, ne mir ishim ke shpia e vjeter, pse dolem ktu?, ishte mush plot? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  blue-je /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif , vetem jastekt mos e len me i hanger!!! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
  tjerat leni ti haj, tul dhe dhjam ishalla, tregon se i ka dhamt e fort... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
  ju baft mire... paja, cejza , muji i mjalti dhe X- fmi..., ka shum per t'hanger..., vetem oreksi mos ti humi... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  sa shum e zgjata, hyhy
   
 17. abs

  abs nuk e di...

  Re: Fam Transparent

  homerS na ecim simbas motos; cfare ndryshon jeton! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/cool.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_boohoo.gif
  Blue paraqit forcen her mas here bitte schön, se jena n'marak, ok? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_dance.gif
  Kici, iher kena pregaditjet e dasmave, ndersa per mujt e mjaltit kena shpija boll /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
  Fiona sa shpejt u terhoqe ti maj /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eek.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_think.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_liar.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smash.gif

  Fam. nigjut th&th per Paravotin? (drit i past shpirti), jeee sa jam habit /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eek.gif
   
 18. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Fam Transparent

  Dole, jo miiii cfar' marteset, un ala s'kam vendos a me e martu apo jo, un thash vetem qi m'duket se asht tuj ma mush mendjen, po kadal iher se dojn' pun kto pun /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif mandej edhe po u martova, asht festa e beqaris'... je e ftume /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  homi, cfar "muj" mjaltit mor? pse ca jena na si ciftet e tjera aaaaa /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif thuj t'pakten vjeti i mjaltit, per mos me than dhjetvjecari /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif :p
  eee e zgjate ifije, ishte para buket a mas buket? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  abs, per bes forcen s'di ca me te than, po hipnozen ifije ma t'theksume /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  tjeta shpija /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wave.gif zogun a e ka pa kush? O zoooog ku je pash besen a thu je martu ortej? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 19. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Fam Transparent

  Blu-je, Zog-ut ja shkulne puplat me duket... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
   
 20. bobo

  bobo marksist-enverist

  Re: Fam Transparent

  blue-je /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif , para/mas buke(?) se maj men, une u bana edhe i her per t'hanger, mas atij oreksit qe na hape me pajen ... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
  yyy, 10-vjecar? po ska me i/ju dal i paj /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif

  abso, mir e ke, edhe kur tshemet tna zej mrena :), ka ndryshu..., nje jet e re lulzon germadhash..., etj! se mos i bi se jena plak? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
  apo ke tkapin, pervec ortakut! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe