Nje puthje per ... :)

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Universal, 7 Mar 2015.

 1. Haribo

  Haribo Forumium maestatis
  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  Hope likes this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ... deshiren e vajzave per te qene te dashuruara.
   
  kacurrelsja... likes this.
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Plot puthje për @Lisa , miss you.
   
  kacurrelsja... and Lisa like this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i kam buzet pa lare.
   
 5. Haribo

  Haribo Forumium maestatis

  Nje puthje per sofien


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  Hope likes this.
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  kacurrelsja... and TinkerBell like this.
 7. KoRn

  KoRn Forumium praecox

  Nje Puthje Per Lisa hugs!!
   
 8. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  @KoRn ma perkthe cik :p nje puthje per lisa huggs?:p
   
  kacurrelsja... likes this.
 9. KoRn

  KoRn Forumium praecox

  Dhe te puth dhe te perqafoj :p ose me mire te fif ca :hidhu: tfala shoqes :D
   
  kacurrelsja... and Lisa like this.
 10. rani_747

  rani_747 Forumium praecox

  Njerezit e mire, pavaresisht se ska njerez te mire sot

  Sent from my SM-G950U using Tapatalk
   
  DarkBlonde likes this.
 11. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Hope, KoRn and gin-gin like this.
 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Për gocat e Forumit.

  No boys allowed :p
   
  DarkBlonde likes this.
 13. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Leri le te puthen mes vete ata :p

  Nje big Kiss for u ❤️
   
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  :dashuri: :dashuri: :dashuri:
   
 15. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

  Ouuuuuuu :(
  Ç'mallkim paska qënë me qënë murg :p
   
 16. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

  E vendose dmth që jo çunat ëëëë ? :D
   
 17. Disconnected

  Disconnected Very Important Male

  Do te puth vetem ate, e cila i ka lare dhembet me sapun

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 18. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  Puthh naj maloke po pat kti veni :p
   
 19. Hope

  Hope dans ton coeur

 20. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  @Aki
  Miss you..
   
  Aki likes this.

Shpërndajeni këtë faqe