Nje puthje per ... :)

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Universal, 7 Mar 2015.

 1. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  joetisti_ likes this.
 2. Missy

  Missy Forumium praecox

  Hope, TinkerBell, SurferChick and 2 others like this.
 3. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Per at gocen e mrekullueshme :p
   
 4. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ti thuaj shyqyr qe jane vetem dhembet per proteze, se mendo te ishin organet gjenitale! Mendo te te humbte proteza e organit gjenital! Apo s'do te kushtonin edhe shume me shtrenjte... :p

  Jo, jo. Do te t'i puth me sy mbyllur. S'ka shans te t'i ha me sy. Dhe s'jam as nga ata qe t'i vjedh per t'i shitur :p
  Po pse m'i tremb gocat moj!

  (tema)
  puth Lisa dhe gin-gin ne faqe.
  He moj Lisa! E shikon qe nuk jam pervers? Nuk thashe fjala bie qe i puth ne b*the. Joooo, s'i them te tilla gjera une! :D
  Edhe nje puthje qe mora une, u ca daullja.
   
 6. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @joetisti_ te putha per shkak te rakise shyqyr qe me solli @Lisa ne vije :p
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Shyqyr aman! Ajo Lisa eshte vajze flori. Te gjitha vajzat i ndihmon ajo. Nga une ka shpetuar disa deri tani. :p
  Mos iu nda asaj. Perhere vije me vije me Lisen ti :D

  (tema)
  jam me diete sot, dua te shputhem pak.
   
 8. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  gin-gin likes this.
 9. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

 10. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

 11. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

 12. guestman

  guestman Forumium maestatis

  Ups, qeka DJ SurferChic knej nga hapsira publicitare :D
   
  SurferChick likes this.
 13. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Yes Birthday girl here :hidhu:
   
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  SurferChick likes this.
 15. Hope

  Hope dans ton coeur

 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Di unë një mënyrë si të të hapen syçkat ty :p
  Ca shpulla fap fappp dhe...
   
 17. Hope

  Hope dans ton coeur

  Sa eger je hmmm nuk je e amelsine hiqqqqqqqq pa ti t'huj shyqyr qe te putha ty e nuk putha @Lisa :p
   
 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Je në kohë :p
  Tërhiqe puthjen
   
 19. Hope

  Hope dans ton coeur

  Per Lisa ta terhek veq po m'bani petulla lol :p
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ... kafen. Jo vetem e mbyta me te puthura, por po e thith deri sa po mbaron e shkreta.
   

Shpërndajeni këtë faqe