Nje puthje per ... :)

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Universal, 7 Mar 2015.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Per Esmere mqse ra llafi :)
   
  Lisa likes this.
 2. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Per esmeren me qen qe sra llafja:D
   
  AlbiPg and Lisa like this.
 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  :)
   
  Universal and SNAP like this.
 4. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  ti me habite :p
   
  SNAP likes this.
 5. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Gjithmon te habis:p
   
  AlbiPg and Lisa like this.
 6. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Meqe qenkemi te Esmerja,nje puthje nga une per Esmeren!:wub:
   
  Lisa likes this.
 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Nje puthje per liora meqe ra llafi :) nqs pranohet :)
   
  Last edited: 31 Mar 2015
  Solaris likes this.
 8. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Une paskam shum puthje borxh :p
  Dhe un ju dhuroj nga nje puthje :)
  Aw dhe unik mqs ra llafi :p nese pranohet :D :p
   
  Dreamer and SNAP like this.
 9. Thamina

  Thamina Papirus rex

  flm e dashur.
   
  Lisa likes this.
 10. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Atesh
   
  AlbiPg and Dreamer like this.
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  What ??
   
  SNAP likes this.
 12. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Atesh-Shqip-Zjarr
  Turk
   
  AlbiPg likes this.
 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Noo prap se kuptova :p
  t
   
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  puthje per femrat qe jane ne kete teme :)
   
  Lisa likes this.
 15. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Grande [Unik]. :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
   
  Last edited: 1 Apr 2015
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  per shoqen time te mire Megg.
   
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Nje perqafim per esmeren.
  nje puthje shoqerore per liore :)
   
  Lisa likes this.
 18. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Faleminderit , edhe për ty gjithashtu :) ardiizazak . :)
   
  Balahk likes this.
 19. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Te lutem,te lutem.
  faleminderit edhe ty
   
  Solaris likes this.
 20. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Per ate qe vjen e ben postin e rradhes ne teme
   

Shpërndajeni këtë faqe