Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuara

Diskutime tek 'Programet dhe Programuesit' filluar nga engjelli, 18 Dec 2002.

 1. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  Versioni i crackuar ka garanci te plote /pf/images/graemlins/laugh.gif, sepse praktikisht eshte i njejti file qe ti merr pasi e ke blere programin... vetem se ne kete rast nuk e blen /pf/images/graemlins/laugh.gif

  http://www.phazeddl.com/dl525918/ ( Tek ky link ke si file per shkarkim, ashtu dhe Fix, pra file qe e ben programin te plote ).

  Persa i perket pronesise se laptopit, mos ki aspak merak se te vetmin sebep do ta kete personi qe zoteron kompjuterin, do te te kete nje kafe borxh se po i ben nder /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 2. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  Aaaaaaaaaa epo po e bej pra dhe me sa duket ate kafen qe do me japi ajo duhet te ta jap ty /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Do e provoj mbasdite and I'll let you know /pf/images/graemlins/smile.gif

  Sh.flm. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  Ok, do lexoj tek kjo teme me vone, per te pare nqs ndihma ime sherbeu per ndonje gje!

  Ne kete forum u komunikoka ne menyre shume te mire!
   
 4. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  Ti rrofsh po Patch me sa duket punon vetem per versionet 5.xx ndersa programi qe kam instalu une eshte versioni 6.sth.


  Si i behet?
   
 5. cacol

  cacol Forumium maestatis

 6. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  Ncuq, nuk punon, dmth une e cinstalova ate qe kisha instaluar ne fillim fshiva dhe gjithe files qe kish krijuar, instalova kete qe me dhe ti (cuditerisht prape versioni 6.0.1.1, kopjova patch tek direktoria e re, RUN IT, still i can see that the version is a trial for 21 days. Mendoj se kjo vjen ngaqe patch qe ishte ne paketen tende eshte dizenjuar per versionet 5, pra problem i njejte me te parin. S'po gjej dot ne internet ndonje version te vjeter per instalim si tipi 5.0.x

  Si i behet?
   
 7. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  S'te ngelet gje tjeter, vecse te marresh versionin e meparshem, pra 5

  http://rapidshare.de/files/21872770/SlySoft.AnyDvD.v5.9.6.2.rar


  Une patchin nuk e kam provuar, sdq me habit fakti qe ne te dyja rastet e mesiperme, ti thua qe nuk arrin qe ta crackosh /pf/images/graemlins/shrug.gif
   
 8. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  U kry /pf/images/graemlins/smile.gif

  Iku mesazhi, tani ke pjesa Info thote vetem Register to (asigjo) serial asigjo.

  Shpresoj te punoje gjithmone.

  Flm shume /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 9. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  Kordelja /pf/images/graemlins/tonguee.gif, sapo lexova patchin. Fajin e ke ti!

  Atehere, ja cfare duhet te besh :
  Step 1: Install the program
  Step 2: Copy the patch to the installation directory
  Step 3: Apply the patch
  Step 4: Run the app.


  Pra nuk mjafton vetem te kopjosh patchin ne direktorine ku eshte instaluar AnyDvd, por duhet dhe te besh nje dopjo klick mbi ikonen e patchit /pf/images/graemlins/wink.gif. Provoje dhe do shohesh!
   
 10. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  S'te ngelet gje tjeter, vecse te marresh versionin e meparshem, pra 5

  http://rapidshare.de/files/21872770/SlySoft.AnyDvD.v5.9.6.2.rar


  Une patchin nuk e kam provuar, sdq me habit fakti qe ne te dyja rastet e mesiperme, ti thua qe nuk arrin qe ta crackosh /pf/images/graemlins/shrug.gif

  [/ QUOTE ]


  Arrita, arrita, puna ishte qe s'kisha "run patch", e patchova dmth /pf/images/graemlins/laugh.gif, se vetem po te klikoja mbi file exe s'mbaronte puna.


  Tani cdo gje ne rregull. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 11. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  Ketu me siper e kam llafin per versionin 6!
   
 12. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  E beme lemsh po lere /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 13. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  E bera une /pf/images/graemlins/lol.gif po s'me lexonin syte sa duhej ndaj.

  Nejse /pf/images/graemlins/laugh.gif

  FLM
   
 14. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  S'ka gje A
   
 15. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/winkwink.gif
   
 16. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  /pf/images/graemlins/winkwink.gif ...
   
 17. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  Hej njerez e di njeri ku gjehen ato "winks" ato ikonat e animuara te Msn Messanger se vallahi me copy-paste nuk i dilet me bere nje arkic te hajrit...
  kush ka ndonje ide te me nise nje PM pls...
   
 18. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  Pyet dhe ihere nga shoqnia, di gjo a s'di ti Bunny /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ec se te mbush une me emoticons.
   
 19. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  kur e mbyll kompiuterin per nje koh te gjat esht e mira qe ti bosh nje Scansion para se ta mbyllesh...?
  apo s'esht e nevojshme...

  nje pergjigje e shpejt nga cilido, do te ta falenderoja...
   
 20. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuar

  Po ta besh te kuptueshme pyetjen, te pergjigjemi me gjithe qejf! Sdq, skanimi i PC me nje antivirus te mire, duhet bere nje here ne muaj pak a shume.
   

Shpërndajeni këtë faqe