Klubi i pijaneceve

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga harap, 4 Nov 2002.

 1. tola77

  tola77 Primus registratum

  Re: Klubi i pijetarëve

  pagove?
   
 2. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: Klubi i pijetarëve

  ska problem se shkru emrin te lista borxheve:lol:
   
 3. tola77

  tola77 Primus registratum

  Re: Klubi i pijetarëve

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif ai ste fal nje qindarke
   
 4. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Klubi i pijetarëve

  [​IMG][​IMG][​IMG]

  Yllka hajde se u shtrua tavolina:)
   
 5. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Klubi i pijetarëve

  Ohoho:) Qofte, birr dhe zemer:)
   
 6. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Klubi i pijetarëve

  Max qe mund te pish Yllka:) ?
   
 7. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Klubi i pijetarëve

  Me ngadale sa te duash, tere naten, s'i kam numeruar.

  Me shpejt 3-4 pints dhe bie te fle:)

  Pi ti?
   
 8. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Klubi i pijetarëve

  Nga pak /pf/images/graemlins/idea.gif gjithmone pa pire mendjen /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 9. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: Klubi i pijetarëve

  un pi aq sa ma mban organizmi
   
 10. ala

  ala Forumium praecox

  Re: Klubi i pijetarëve

  ben mire,se ndryshe te mer lumi:)
   
 11. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: Klubi i pijetarëve

  nuk jeshte puna qe do te dehem sepse per ate pune pijm
  po ka momente qe nuk ta mban stomaku.... keshtu qe gjella me krip dhe kripa me karar
   
 12. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Klubi i pijetarëve

  Ndihmon pija per te harruar?
   
 13. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Klubi i pijetarëve

  une s'kam ça te harroj...pi per qefin tim...kam pire nje vere te mire italiane mmmmm si shpirt... O bab Lymo...ku je mo...se ky lokali jot paska zene pluhur /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif...a ma jep dhe nje shishe si ajo qe sapo kam pire? Italiane e cilesise se larte...jam pak si e taposur dhe nuk me kujtohet emri... /pf/images/graemlins/grin.gifCarvi...Carvini...diçka e tille...dua te njejten qe mos ta perziej...po pres...Faleminderit... /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 14. ala

  ala Forumium praecox

  Re: Klubi i pijetarëve

  bab lymin e paska zon gjumi mas banakut lale,ske ci ben.duhet vetsherbim )
   
 15. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Klubi i pijetarëve

  Ky eshte klub i pijetareve nuk ka pronare:)
   
 16. ala

  ala Forumium praecox

  Re: Klubi i pijetarëve

  gjysma e te keqes atehere.dahlia kur te marresh ate veren per vete hidh nje shishe ktej nga ne /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 17. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: Klubi i pijetarëve

  gjate kohes qe dahlia do sjelli veren un po bej gati i meze te vogel apo jo POPINS [​IMG]
   
 18. ala

  ala Forumium praecox

  Re: Klubi i pijetarëve

  pse meze te vogel e quan ti kete?
  sh mire,ka lezet kur te gjithe merren me dicka /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 19. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Klubi i pijetarëve

  Yllka hajde se na e paskan pjek mishin /pf/images/graemlins/goofy.gif /pf/images/graemlins/goofy.gif /pf/images/graemlins/goofy.gif
   
 20. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Klubi i pijetarëve

  Un PO SHIKOJ SI punoni ju ne po testoj gjonat t mos jen t prishme...
   

Shpërndajeni këtë faqe