Klubi i pijaneceve

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga harap, 4 Nov 2002.

 1. harap

  harap Guest

  Klubi i pijaneceve

  kete teme e hapa per te madhin e rijaneceve Tedin se une se kam zakon te pij
  ca kemi ne pub per sonte mer /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Klubi i pijaneceve

  thash se po m'pushonte dhimbjka kokes po kur pash kete temen me filloj prap /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Harapo, cilsoji pak gjerat se per c'fare pianecesh behet llaf ktu se mbase hyn ndonje pianec qumshti ose uji gabimisht. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Klubi i pijaneceve

  Por me mire do thoja pijedashesin Pubi ka cfare te dush ti Majaft qe te kesh leke dhe fuqi me pi . Po e fillojme me ty se ke qejf B52 dhe nga 2 shot Tequila ,si fillim pastaj kalojme ne nje vodka Redbull... :cool:
   
 4. harap

  harap Guest

  Re: Klubi i pijaneceve

  /pf/images/graemlins/smile.gif je maestro per sonte mjafton
   
 5. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Klubi i pijaneceve

  Bari eshte Hapur POezite NUk shterojne se bashku qejfin ta vazhdojme ...
   
 6. TEA

  TEA Forumium maestatis

  Re: Klubi i pijaneceve

  pffffffff o diçka qe nuk shkon ketu :rolleyes:

  une e di TEDIN per pijedashes jo ashtu si ja ke njit ti njollen /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Klubi i pijaneceve

  Lene se o Xheloz e Tea PO do me tregu botes qe ai nuk eshte i tille . PPPPpffffffffff po kush e beso ... bishti qenit Po bisht qeni njelet. Nigjove Kapterroooooooo...
   
 8. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: Klubi i pijaneceve

  une jam pijaneci ujtiiiii /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 9. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Klubi i pijaneceve

  kam ardh me e pi nji gote ketu... ca keni me pi??? :confused:
   
 10. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Klubi i pijaneceve

  ca me keni dhan me pi??? :tipsy:
   
 11. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Klubi i pijaneceve

  Pastis, 51 dans l'eau /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 12. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Klubi i pijaneceve

  Kundershtoj-kete temen duhet ta kishte hap TEDI.......
   
 13. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Klubi i pijaneceve

  Cfare te duash ti ka vetem hap gojen dhe kerko ... :rockband:
   
 14. William Wallas

  William Wallas Forumium maestatis

  Re: Klubi i pijaneceve

  Po neve qe rrime rrime e thithim nei CANNA ... na lejohet me shkrujt ketu?
   
 15. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Klubi i pijaneceve

  Per HARAPIN Tani pse po pi me sy mbyllur ... Po sepse Doktori me ka thene te mos shoh Alkol me sy...
  Eh mer MAND nuk e mbaj mend cfare me tha Shoqja pi 1 gote dhe hajde ne ora 12 apo pi 12 gota dhe hajde ne ora 1 :rockband: :rockband: :rockband: [​IMG]
   
 16. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Klubi i pijaneceve

  Kordelia Puna eshte se ai vete eshte me keq se une por qe te duket i bukur dhe i mire ne sy te vajzave do te me ule poshte . Se me ka konkurrentin me te forte ... Kapterrooooooooooooooooo ala Tape je mer cohu mer se erdhi ora me lon sherbimin... :sleep: :smash:
   
 17. durrsakja

  durrsakja Primus registratum

  Re: Klubi i pijaneceve

  Harap do rrifesh /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 18. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Klubi i pijaneceve

  edhe ti jo vetem Harapi /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 19. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Klubi i pijaneceve

  erve ti eee? riddi ti manda i saluti /pf/images/graemlins/wink.gif
  bane taaaaaaa ka glupi Blue
   
 20. harap

  harap Guest

  Re: Klubi i pijaneceve

  aman mua ne vend qe te me beni hero doni te me rrifni /pf/images/graemlins/tongue.gif
  pah sa bote e padrejte /pf/images/graemlins/smile.gif
  po une prap ju dua ju se jeni te mrekullueshme /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe