Klubi i pijaneceve

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga harap, 4 Nov 2002.

 1. ere

  ere Primus registratum

  Re: Klubi i pijaneceve

  jo me strawberry skam pire..flm tani spo ja jap gjyshit
   
 2. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Klubi i pijaneceve

  Do pime sot mo Piplla apo sju ka Dale Pija e mromshme ... Une ne icik jom se do iki m LAvore po deshet Bujrum t pim kai caffe me hap syte ...
   
 3. ere

  ere Primus registratum

  Re: Klubi i pijaneceve

  vallaj dua nje kafe te forte un Ted..bema 1 express
   
 4. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Klubi i pijaneceve

  i GJys Filxhoni per Ty i per Mu se Tani na duhet i caffe e mire me mledh trute se u shkalafiten n Pune ...
   
 5. ere

  ere Primus registratum

  Re: Klubi i pijaneceve

  Mire e marim dabell expresso dhe e ndajme bashke kshu kursejme dhe parate
   
 6. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Klubi i pijaneceve

  Po i Tum o mi goc se 2 caffe do bohen qe do bohen si do e pijme ne me Pipe e ???
   
 7. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Klubi i pijaneceve

  HAjt na qit nai birre Ta pim Tani se marum punen ne e dum i birre per rehati ...
   
 8. ere

  ere Primus registratum

  Re: Klubi i pijaneceve

  a sa me pihet dhe mua nje birre per qef...e dua te ftohte
   
 9. ismaili

  ismaili Primus registratum

  Re: Klubi i pijaneceve

  A don me pi nanjoni sonte sepse eshte e premte.
   
 10. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Klubi i pijaneceve

  Ne vijm ne t Honen me pi e Bab ktuja ska dit jave per ne te gjitha isoj jane Pijme kur na pihet dhe kur duam ... Defrimi dhe Hargalisja per Neve eshte Pernote Se Pernote kena Vit Te Ri ...
   

Shpërndajeni këtë faqe